Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
Assassins_creed_mirage_pc_cover
 • DIGITAL KEY
 • EU GAMER TAGS
 • EU VERSION
 • WINDOWS

Osta Internetist: Assassin's Creed Mirage

54.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: Punktid store

1. Avage Ubisoft Connect
2. Logige sisse oma kasutajakontole
3. Valige vahekaardilt 'Mängud''
4. Leidke oma ost mängude loendist
5. Laadige mäng alla
6. Nautige mängu!

Ametlik aktiveerimiskood Assassin's Creed Mirage mängu alla laadimiseks oma Ubisoft kontol.

Assassin's Creed Mirage'is oled sa Basim, luupainajalike nägemustega kaval tänavavaras, kes otsib vastuseid ja õiglust. Liituge iidse organisatsiooniga ja õppige mõistma uut usutunnistust - usku, mis muudab Masimi saatust viisil, mida ta poleks osanud ette kujutada.

Funktsioonid:
Võimas täiskasvanuks saamise lugu - avastage narratiivist juhitud märuli-seikluskogemus, mis jälgib trotsliku noormehe muutumist rafineeritud ja vastuolulise saatusega meistermõrvariks. Tutvuge inspireerivate tegelaskujudega, kes kujundavad Basimi saatust ja võivad olla midagi enamat, kui nad näivad...
Ülim palgamõrvar - saa frantsiisiajaloo kõige mitmekülgsemaks palgamõrvariks. Parkuuri sujuvalt läbi linna ja kasuta seni suurimat tööriistavalikut. Hankige palgamõrvari büroodes lepinguid, koguge olulisi vihjeid ja langetage vargsi sihtmärke, tehes rohkem vistseraalseid mõrvu kui kunagi varem.
Kaasahaarav, reageerimisvõimeline linn - uurige tihetdat ja elavat linna, mille elanikud reageerivad igale teie liigutusele. Avastage nelja ainulaadse piirkonna saladused, alates tööstuslikust Karkhist kuni Round City lopsakate aedadeni. Avastage üllatavaid maailmasündmusi ja suhelge ajalooliste isikutega, keda kujundasid Bagdadi kuldajastu.
Austusavaldus originaalile - kogege kaasaegset versiooni funktsioonidest ja mänguviisist, mis on frantsiisi määratlenud 15 aastat. Teekond Alamuti, legendaarsesse Assassinsi koju, kes panid Creedi aluse, austades seda südamlikku austust mängule, millest see kõik alguse sai.


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Ubisoft kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast