Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ

B2B

Punktid on koht, kus suurepärased tooted kohtuvad suurepäraste tarnijatega. Enam kui 50 000 kasutajat, 24/7 kohaletoimetamise ja keskmise hinnanguga 4.9/5 on Teil võimalus müüa oma varu turvaliselt, kiiresti ja ilma keerukate protseduurideta.
Meie agendid pakuvad küsimuste korral kvaliteetset tuge, sest me soovime Teile tarnijana ainult edu ja anname kõik mida vajate, et oma eesmärgid saavutada.

Oleme avatud kõikidele tõendatud tarnijatele, kes müüvad videomänge, liikmelisusi, mängulisasid, kinkekaarte, skin-e, kontoritarkvara ja palju muud. Punktide eesmärgiks on kiirus ja mugavus, mistõttu oleme Baltikumi juhtiv CD-võtmete edasimüüja ja kasvame endiselt suurel kiirusel. Meie tootevalikus on üle 1500 mängu ja me täiendame seda listi iga päev.

Kas Teil on mõni toode, mida me nimekirjas veel ei ole? Suurepärane! Püüame pidevalt oma tootevalikut laiendada ja mitmekesisemaks muuta, et meie kliendid rohkem kui 109 riigist saaksid kõik mida nad soovivad ühest kohast - Punktidest.

Julgustame koostöö automatiseerimiseks API-integratsioone, samuti arendame hetkel oma hulgimüügiplatvormi, kus saate oma laoseisu ja toodete hindu vastavalt oma soovile hallata. Vajadusel aitame Teil tooteid käsitsi üles laadida.

 

Võtke meiega ühendust aadressil [email protected]


                                                                                                                  B2B_Cover1_eng.jpg

 

Trustpilot
DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast