Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 18
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Osta Internetist: Bayonetta (PC)

-60%
7.99 19.99
Laost otsas
Laost otsas
Toode on otsas ja lisandub peagi.
Müüja: Summanus

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

OSMicrosoft Windows 7 / 8 (8.1)/ 10
CPU(Protsessor)
Core i3 3220
RAM(Mälu)
4 GB
HDD(Vaba kettamaht)
20 GB
GPURadeon HD6950 / GeForce GTX 570 (VRAM 768MB)

Ametlik aktiveerimiskood Bayonetta mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

PlatinumGamesi legendaarne mängutootja Hideki Kamiya („Resident Evil“ ja „Devil May Cry“) toob SEGA kõigi aegade ühe enim tunnustatud tegelaskujuga põnevusmängu arvutile.

Bayonetta. Iidsete nõidade klanni viimane ellujääja, kes hoiab tasakaalu valguse, pimeduse ja kaose vahel. Bayonetta, kes on maetud, et kaitsta ennast ja kogu maailma, avastatakse ning äratatakse pärast 500 aastat uuesti ellu. See aga vallandab katastroofiliste tagajärgedega sündmusahela. Otse lahingusse tõugatuna, teades oma mineviku kohta vaid üht vihjet, peab Bayonetta avastama tõe ja võitlema tuleviku nimel. 100-protsendilist puhast põnevust pakkuvas mängus näeb teda hirmuäratavas vallutuses vastamisi lugematute ingellike ja hiiglaslike vaenlastega.

Deadly Grace: Bayonetta on lummav, stiilne ja võimas kangelanna, kes erineb kõigist teistest mängumaastikul ning on valmis sinu meeled viimase piirini viima.


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  Trustpilot
  Trustpilot
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast