Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ

  Osta Internetist: Bitcoin 50 EUR Kinkekaart

  50.00
  Laost otsas
  Laost otsas
  Toode on otsas ja lisandub peagi.
  Müüja: Punktid store
  1. Aktiveeri kood lehel https://cryptovoucher.io/redeem-now
  2. Vali rahakott (wallet), millele BTC-d laadida soovid
  3. Kinnita oma päring

  Ametlik aktiveerimiskood Bitcoin 50 EUR Kinkekaart aktiveerimiseks 

  Bitcoin on detsentraliseeritud digitaalne käibevahend ehk virtuaalraha, mida saab kasutada ülemaailmselt. Bitcoini münte saab talletada failina arvutis, hoida kolmanda osapoole käes, kes osutab "rahakoti" teenust ja loomulikult ära kulutada, saates neid võrgu kaudu teisele bitcoini aadressile.

  Kuidas ma saan bitcoine kiiresti ja lihtsalt hankida?
  Bitcoinide kaevandamine võtab kaua aega ja võib teie arvuti eluiga vähendada. Seega Bitcoini kaevandamine ei pruugi teie jaoks olla hea lahendus. Kiire ja lihtne viis kohese BTC saamiseks on leida usaldusväärne Bitcoini vautšerite edasimüüja.

  Miks eelistada krüptovautšereid?
  Miks peaksite ostma Bitcoine just krüptovautšeriga? Tagame teie äsja soetatud krüptoraha turvalise tehingu ja viivitamatu ülekande teie määratud rahakotti. Meie Bitcoini vahetuskursse uuendatakse iga 15 sekundi tagant, veendumaks et kurss oleks alati kooskõlas turuga.

  Kuidas kupongi lunastada?
  Bitcoini vautšeri lunastamiseks läheb vaja ainult koodi sisestamise vaeva. Sisesta sulle saadetud tähed ja numbrid lehel https://cryptovoucher.io/redeem-now. Kui olete valinud sobiva rahakoti ja olete päringu ka kinnitanud, saate koheselt krüptoraha oma määratud kontole.

  Bitcoini kinkekaardi lunastamine on kohene ja ei seo sind soovimatute lisateenustega. Kui olete koodi lunastanud, on tehing lõpetatud kuni järgmise korrani.

  Teie valitud rahakott saab vastava summa Bitcoine, mis on ümber arvestatud praeguste vahetuskursside abil. See on lihtne, kiire ja annab teile parima hinna ja kvaliteedi suhte.


  Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

  • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
  • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
  • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

  Miks valida punktid.ee e-pood?

  • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
  • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
  • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
   DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
   KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
   10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast