Kingiidee – kingi sõbrale mängurõõmu

Autor | 2020-12-17T11:45:32+00:00 2017/12/14|Meist|

Jõulud on peaaegu kohal, mis tähendab, et sobivate kinkide otsimisega läheb aina kiiremaks, millest annavad märku ka ostlejatest pungil ostukeskused. Kui rahvast täis poed on sinu jaoks pigem hirmutavad, siis on meil pakkuda lihtne viis kinkida oma lähedastele mängurõõmu, ilma et peaksid kodust sammugi välja astuma.

Kogu meie e-poe tootevalikut on võimalik vormistada ka ilusa vautšerina, mille saad välja printida ja kuuse alla poetada. Igat vautšerit on võimalik ka personaalsemaks teha, kirjutades sellele mõne vahva luuletuse või jõulusoovi.

Meie valikus on kinke- või ajakaarte PlayStationile, Xboxile, Steamile jpm. Kui tead juba täpselt, millisest mängust sõber puudust tunneb, siis loomulikult on võimalus valida välja ka kindel mäng.

Kuidas koode kingituseks teha?

Vautšeri tegemiseks pole vaja teha muud kui osta sobiv toode ja vajutada aktiveerimiskoodi juures asuvale kingipaki ikoonile:

Esimesse lahtrisse saad kirjutada endale meelepärase luuletuse või õnnesoovi ja teise lahtrisse aktiveerimiskoodi. Vajutades “Tee kingituseks” nupule vormistatakse automaatselt .PDF formaadis vautšer, mille saad välja printida ja edasi kinkida.  Nii lihtne see ongi 🙂


Külasta Punktid.ee e-poodi