Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Edition (PC)
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 18
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Osta Internetist: Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Edition (PC)

70.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: Summanus

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

Ametlik aktiveerimiskood Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Edition mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

Auhindadega pärjatud stuudio Infinity Ward, mis aitas luua edukat sarja Call of duty, toob meieni uusima Call of duty osa milleks on Call of duty: Infinite Warfare. Mäng naaseb tagasi oma juurte juurde, kus omasid suurt rolli filmilikud ning kaasahaaravad jutud ning massiivsed võitlused, mis tõid meieni klassikalise Call of duty elamuse.

Call of duty: Infinite Warfare sisaldab endas midagi igale Call of duty fännile: sügava jutuga kampaania, põnev ja märulirohke mitmikmäng ning õudusunenägusid tekitav elavate surnute mänguviis. Kampaania viib mängija kohtadesse, kus ta pole Call of duty sarjas veel kunagi viibinud. Kõlab põnevalt!

Mängija visatakse klassikalisesse sõjajuttu, mis räägib eepilisest meresõjast. Tegevustik toimub tulevikus, kus inimeste tülid on levinud juba üle terve päikesesüsteemi. Seekord on mängija käsutuses esimese astme eriüksuse juht nimega Nick Reyes, kelle käsutuses on Maa üks viimastest sõjalaevadest.  Reyes peab juhtima oma üksuse sõtta, kus vastased on jõhkrad ning järeleandmatud.

Mitmikmängu märul liidab omavahel uuendusliku ahelliikumissüsteemi ning revolutsioonilise mängustiili, mis toob meieni sügava ning elamusterohke Call of duty seikluse.
Elavate surnute mänguviis pakub mängijatele vahvat ning kärarikkat kogemust, mille narratiiv ei jäta kedagi külmaks.

Call of duty: Infinite Warfare Legacy Edition sisaldab lisaks põhimängule Call of duty 4 Modern Warfare uusversiooni. Uuel versioonil on ilusamad, detailsemad tekstuurid, parandatud mängufüüsika ning realistlikum valgus. Call of duty 4 on toodud tagasi uue generatsiooni tulistamismängude hulka. Ela uuesti läbi kapten Price’i, Soap’i ja Gaz’i eepilised seiklused. Lisaks on tagasi toodud ka 10 mitmikmängu kaarti, mida saad koos sõpradega mängida.

Mängu eripärad:

 • Naaseb tagasi oma juurte juurde – saame näha  Call of duty märulit, mis tegi mängu kuulsaks.
 • Meeldejääv kampaania.
 • Vastased, kes teevad kõik, et sa ei lõpetaks mängu.
 • Märulirohke ning uuenduslik mitmikmäng.
 • Võitlus elavate surnutega – Call of duty: Infinite Warfare pakub mängijatele klassikalist võitlust elavate surnutega. Kuid ole valmis üllatusteks!
 • Uuenduskuuri läbinud Call of duty 4 Modern Warfare.

 


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.com e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 5/5. Anname endast alati parima, et meie klientide ostukogemus oleks võimalikult sujuv ja kiire.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse teie meilile
  KLIENT VÕIDABSäästke Punktidega
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast