Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ

  Osta Internetist: Crypto Voucher USA 50 USD Kinkekaart

  50.99
  Saadaval
  Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
  Müüja: Prepaid
  1. Sisestage see veebisait: https://cryptovoucher.io/redeem-now
  2. Sisestage oma kood ja märkige vajalikud väljad
  3. Klõpsake "Lunasta see kohe"
  4. Valige rahakott, kuhu raha saata.

  Kasutage oma digitaalset krüptovautšerit, et osta hetkega krüptovaluutasid, nagu Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH) ja ICO. Saate digitaalse koodi kohe e-posti teel, 24/7. Lunastage oma krüptovautšeri kood, et täita oma krüptorahakott bitcoinide või muude krüptovaluutadega. Lihtsaim viis bitcoini ostmiseks!

  NB! Lisanduda võivad teenuspakkujapoolsed lisatasud: https://cryptovoucher.io/fees

  Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

  • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
  • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
  • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

  Miks valida punktid.ee e-pood?

  • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
  • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
  • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
   Trustpilot
   Trustpilot
   DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
   KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
   10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast