Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU GAMER TAGS
 • EU VERSION
 • PC KEY
 • PEGI 18
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Osta Internetist: Like A Dragon - Infinite Wealth (PC)

-23%
53.99 69.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: MOGA

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

OSWindows 10, 64-bit (1903, OS Build 18362)
CPU(Protsessor)
Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz
RAM(Mälu)
8 GB RAM
HDD(Vaba kettamaht)
82 GB
GPUNvidia GeForce GTX 960, 4 GB VRAM / AMD Radeon RX 460, 4 GB VRAM / Intel Arc A380, 6 GB VRAM

Ametlik aktiveerimiskood Like A Dragon - Infinite Wealth mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

EEEPILINE EMOTSIONAALNE DRAAMA! Kaks elust suuremat kangelast, kes on kokku toodud saatuse, või millegi kurjema käe abil... Ichiban Kasuga, pidurdamatu allajääja, kellele pole võõras nullist üles roomamine, ja Kazuma Kiryu, murtud mees, kes seisab silmitsi oma viimsete päevadega.

KLASSI PARIM RPG VÕITLUS! Kogege ainulaadset võitlust dünaamiliste, kiirete RPG-lahingutega, kus lahinguväljast saab teie relv ja kõik on lubatud. Kohandage oma oskused olukorraga veidrate tööde ja kohandustega, et vaenlased ülemääraste liigutustega strateegiliselt alistada.

LÕPMATU SEIKLUS! Elage seda Jaapanis ja avastage kõike, mida Hawaiil on pakkuda nii suures seikluses, et see hõlmab Vaikse ookeani. Unustamatud hetked ootavad teid igal reisietapil koos ainulaadse seguga ülesannetest ja tegevustest, mida oma vabal ajal nautida.

Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast