Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
EA Play 12 Month Subscription [PS4/PS5 USA]
 • DIGITAL KEY
 • USA PSN IDs

Osta Internetist: EA Play 12 Kuu Liikmeaeg [PS4/PS5 USA]

-6%
24.99 26.49
Laost otsas
Laost otsas
Toode on otsas ja lisandub peagi.
Müüja: Punktid store

Koodi saab aktiveerida arvutist klikkides https://store.playstation.com/, logides sisse oma PSN kontoga ning valides "Redeem codes" või minnes sama nimega lingile PS3, PS4 või PS5 konsoolil.

NB! Koodi on võimalik aktiveerida vaid USA regioonis.

Nüüd saadaval EA ligipääs terveks aastaks! Palju erinevaid mänge, eksklusiivseid varajaseid ligipääse ja soodsaid hindu, mis on kõik sulle kui liitud.

Proovi uusi EA mänge enne kui need välja tulevad. Sinu saavutused kantakse edasi täismängu kui otsustad täismängu osta. EA püsib peale täismängu ilmumist alles. 

Sukeldu tohutusse EA-mängude kollektsiooni nii palju kui soovite, millal iganes soovite. Mängi suurejoonelisi sarju nagu Battlefield, FIFA, Need for Speed ​​ja palju muud!
Jaotisi lisatakse regulaarselt, nii et teie mänguaeg ei tohi kunagi lõppeda.


Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  Trustpilot
  Trustpilot
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast