Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • ORIGIN KEY
 • PC KEY
 • WINDOWS

Osta Internetist: EA Sports FC 24 - Ultimate Edition (PC)

-13%
86.99 99.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: Summanus

Mängu aktiveerimiseks/allalaadimiseks peab sul olema installeeritud Origin

1. Ava Origin ja sisesta oma EA konto e-mail ja parool. Juhul, kui sul puudub EA konto, siis konto loomiseks vali "Create an account".
2. Vasakpoolsest tulbast vali "Game Library". Seejärel leiate ülemisest paremast nurgast lingi "Add a Game" ning siis "Redeem Product Code".
3. Sisesta enda seeriakood ning vajuta "Next".
4. Vali, mis keeles soovid toodet aktiveerida ning seejärel vajuta "Submit and Continue". Mängu leiate "My Games" alt.
5. Mängu allalaadimiseks vajutage "Ready to Download".
6. Kui mäng on allalaaditud ning installeeritud, vajutage "Ready to Play" ning nautige oma uut mängu!

OSWindows 10, 64-bit
CPU(Protsessor)
Intel Core i5-6600K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
RAM(Mälu)
8 GB RAM
HDD(Vaba kettamaht)
100 GB available
GPUNvidia GeForce GTX 1050 Ti / AMD Radeon RX 570, 4 GB VRAM

Ametlik aktiveerimiskood FC 24 mängu alla laadimiseks oma EA kontol.

Ultimate Editioni boonussisu

Boonussisu saamiseks lunasta oma võti 22. augustiks!

-Kaubeldamatu UEFA Meistrite Liiga või UEFA Naiste Meistrite Liiga ülima meeskonna kangelase ese 27. novembril
-Kuni 7 päeva varajane juurdepääs, alustage mängimist 22. septembril!
-4600 FC punkti
-Juurdepääs Nike'i kampaaniale Ultimate Teamis alates 22. septembrist
-Nike Ultimate Teami kampaania mängija laenuartikkel (24 vastet)
-Nike x EA SPORTS FC Ultimate Team Kit
-Kaubeldamatu 1. nädala meeskonna parim meeskonnamängija toode
(Asutaja staatuse teenimiseks mängige 1. novembriks.)

EA SPORTS FC 24 on maailmamängu uus ajastu: 19 000+ täielikult litsentsitud mängijat, 700+ meeskonda ja 30+ liigat mängivad koos kõige autentsemas jalgpallikogemuses, mis kunagi arvutis loodud. EA SPORTS FC 24 on järgmine peatükk jalgpalli uuenduslikumas tulevikus.

Tundke end mängule lähemal kolme tipptasemel tehnoloogiaga, mis tagavad igas matšis võrratu realistlikkuse: HyperMotionV, Opta optimeeritud PlayStyles ja revolutsiooniline Frostbite Engine ning uued graafilised seaded, mis avavad arvutis erksad ja optimeeritud visuaalid. HyperMotionV jäädvustab mängu nii, nagu seda tõeliselt mängitakse, kasutades 180+ profimeeste ja naiste matši mahuandmeid, et mängus toimuv liikumine kajastaks täpselt väljakul toimuvat reaalset tegevust. PlayStyles muudab sportlased mõõtmeteks, tõlgendades Opta ja muude allikate andmeid signatuurivõimeteks, mis tõstavad iga mängija realistlikkust ja individuaalsust. Revolutsiooniline Frostbite Engine esitab maailmamängu elutruud üksikasjad, tuues igasse matši uuel tasemel keelekümbluse.

Arendage klubi legende ja täiustage oma mängijaid uhiuue Ultimate Team Evolutionsiga ning tervitage naisjalgpallureid väljakule koos meestega, kui loote oma unistuste XI. Kirjutage oma lugu Manager ja Player Career'is ning liituge väljakul olevate sõpradega klubides ja VOLTA JALGPALLIS.

EA Sports FC 24 mänguvõtmed saadetakse välja enne avaldamiskuupäeva. Mängu saab aga mängida alles siis, kui see on ametlikult välja antud (Ultimate Edition with Early Access: mängitav alates 22. septembrist). Boonussisu saamiseks lunasta oma võti 22. augustiks!

Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile saadetakse unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Origin kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  Trustpilot
  Trustpilot
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast