Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
FC24_standard_Xbox_Cover
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION

Osta Internetist: EA Sports FC 24 (Xbox One/Series X|S)

-13%
69.99 79.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: Summanus

Tootekoodi aktiveerimiseks logi sisse oma kontoga http://www.xbox.com/ ja aktiveerige kood järgneval lingil: https://redeem.microsoft.com

Vaata ka videoõpetust: Kuidas aktiveerida Xboxi koode

Xbox Play Anywhere mängu aktiveerimine Windows 10 PC peal:

 • Avage Microsoft Store
 • Valige menüü Kuva rohkem (otsinguvälja kõrval).
 • Valige Koodi lunastamine. Logige vajaduse korral sisse oma Microsofti kontole.
 • Sisestage kood ja valige Lunasta.
 • Mäng lisatakse Teie isiklikku teeki, kust saate selle alla laadida ja installida. Avage Microsoft Store’is Minu teek. Mõne rakenduse või mängu lunastamisel suunatakse teid tootelehele, kust saate rakenduse või mängu samuti alla laadida ja installida.
   

Ametlik aktiveerimiskood FC 24 mängu alla laadimiseks oma Xbox kontol.

EA SPORTS FC 24 on maailmamängu uus ajastu: 19 000+ täielikult litsentsitud mängijat, 700+ meeskonda ja 30+ liigat mängivad koos kõige autentsemas jalgpallikogemuses, mis kunagi arvutis loodud. EA SPORTS FC 24 on järgmine peatükk jalgpalli uuenduslikumas tulevikus.

Tundke end mängule lähemal kolme tipptasemel tehnoloogiaga, mis tagavad igas matšis võrratu realistlikkuse: HyperMotionV, Opta optimeeritud PlayStyles ja revolutsiooniline Frostbite Engine ning uued graafilised seaded, mis avavad arvutis erksad ja optimeeritud visuaalid. HyperMotionV jäädvustab mängu nii, nagu seda tõeliselt mängitakse, kasutades 180+ profimeeste ja naiste matši mahuandmeid, et mängus toimuv liikumine kajastaks täpselt väljakul toimuvat reaalset tegevust. PlayStyles muudab sportlased mõõtmeteks, tõlgendades Opta ja muude allikate andmeid signatuurivõimeteks, mis tõstavad iga mängija realistlikkust ja individuaalsust. Revolutsiooniline Frostbite Engine esitab maailmamängu elutruud üksikasjad, tuues igasse matši uuel tasemel keelekümbluse.

Arendage klubi legende ja täiustage oma mängijaid uhiuue Ultimate Team Evolutionsiga ning tervitage naisjalgpallureid väljakule koos meestega, kui loote oma unistuste XI. Kirjutage oma lugu Manager ja Player Career'is ning liituge väljakul olevate sõpradega klubides ja VOLTA JALGPALLIS.

Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Xbox kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  Trustpilot
  Trustpilot
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast