Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
EA_Sports_WRC_PC_Cover
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • ORIGIN KEY
 • PC KEY
 • PEGI 3
 • WINDOWS
 • WORKS WORLD WIDE

Osta Internetist: EA Sports WRC (PC)

44.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: MOGA

Mängu aktiveerimiseks/allalaadimiseks peab sul olema installeeritud Origin

1. Ava Origin ja sisesta oma EA konto e-mail ja parool. Juhul, kui sul puudub EA konto, siis konto loomiseks vali "Create an account".
2. Vasakpoolsest tulbast vali "Game Library". Seejärel leiate ülemisest paremast nurgast lingi "Add a Game" ning siis "Redeem Product Code".
3. Sisesta enda seeriakood ning vajuta "Next".
4. Vali, mis keeles soovid toodet aktiveerida ning seejärel vajuta "Submit and Continue". Mängu leiate "My Games" alt.
5. Mängu allalaadimiseks vajutage "Ready to Download".
6. Kui mäng on allalaaditud ning installeeritud, vajutage "Ready to Play" ning nautige oma uut mängu!

OS Windows 10, 64-bit
CPU(Protsessor)
AMD Ryzen 5 2600X / Intel i5 9600K
RAM(Mälu)
8 GB RAM
HDD(Vaba kettamaht)
95 GB
GPUNvidia GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX Vega 56

Ametlik aktiveerimiskood EA Sports WRC mängu alla laadimiseks oma Origin kontol.

Ehitage oma unistuste auto meie kõigi aegade suurimas rallimängus EA SPORTS WRC, FIA autoralli maailmameistrivõistluste täiesti uues ametlikus videomängus, mille on välja töötanud DiRT Rally sarja auhinnatud meeskond.

-Kujundage ja sõitke oma unistuste ralliautoga, kasutades Builder-režiimi debüüdi.

-Võistelge ja ületage hiljutisi sündmusi koos reaalsete tipphetkede ja nostalgiliste tagasivaadetega Moments režiimis.

-Codemastersi tuntud mitme pinnaga käsitsemismudel on WRC jaoks täiustatud. Kohandage see vastavalt oma oskuste tasemele ja pange see proovile pinna lagunemise suhtes.

-Nautige eufoorilisi hetki, kui võitlete maapinna, lume ja asfaldi vastu, püüdes saavutada täiuslikku jooksu.

-Ehitatud enam kui 25 aasta pikkusele rallimängude pärandile, sõitke WRC, WRC2 ja Junior WRC autodega koos 2023. aasta hooaja sõitjate, tiimide ja värvidega. Esitage endale väljakutse eepiliste WRC-autode ja 70 ajaloolise sõiduki roolis.

-Monte Carlost ja Portugalist Keenia ja Jaapanini võidelge 17 praeguse ja endise WRC kohaga, kus starditakse üle 200 etapi.

-Karjäär, meistrivõistlused, ajasõit, platvormidevaheline mitmikmäng, regulaarsusralli, üksikasjalik värvide redaktor ja palju muud.

How will I receive my game?

A digital code will be sent to your email address which you will then be able to redeem in Origin. Then you can just download, install and enjoy your new game! You can find more specific instructions under Code Activation Guide.

Why should I prefer Punktid’s online store?

Price – thanks to our digital delivery we can skip the delivery and packaging costs which allows us to sell the games under the recommended retail price.
Trustworthiness – We have thousands of positive feedbacks in Trustpilot and our average rating is 5/5. We always do our best to make the experience as smooth and fast as possible for our customers.
Experience – We have been on the market since 2009 and know everything about gaming so we can help you with pretty much every question. And even if we don’t know – we’ll find out and try to help you anyway!

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  Trustpilot
  Trustpilot
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast