Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 18
 • REGION FREE
 • WINDOWS
 • WORKS WORLD WIDE

Osta Internetist: The Elder Scrolls Online Collection - High Isle (PC)

-50%
29.99 59.99
Laost otsas
Laost otsas
Toode on otsas ja lisandub peagi.
Müüja: Summanus

Koodi aktiveerimise juhendi leiad toote kirjeldusest.

OSWindows 7 64-bit
CPU(Protsessor)
Intel® Core i3 540 or AMD A6-3620
RAM(Mälu)
3 GB
HDD(Vaba kettamaht)
85 GB
GPUDirect X 11.0 compliant video card with 1GB RAM (NVidia GeForce 460 or AMD Radeon 6850)

Ametlik aktiveerimiskood The Elder Scrolls Online Collection - High Isle mängu alla laadimiseks oma Elder Scrolls kontol.

Sukelduge õilsa rüütelliku rahva ajalukku ja kultuuri, uurige vapustavat, ennenägematut asukohta ja avastage salapärane uus oht aastapikkuses seikluses The Elder Scrolls Online: High Isle ja Legacy of the Bretons.
Avastage kaunis Systresi saarestik Bretoonide pärandi aastapikkuses seikluses – uhiuus lugu, mida räägitakse kõigis ESO 2022. aasta sisuväljaannetes, sealhulgas eelseisvates The Elder Scrolls Online: Ascending Tide DLC ja The Elder Scrolls Online: High Isle'i peatükis.
High Isle jätkab Bretoonide pärandi jätkuvat süžeed ja pakub 30 tundi ainulaadset lugu. Selles uues peatükis on teil võimalus sukelduda sügavale bretoonide iidsesse koju ja kogeda õilsat rüütellikku ühiskonda sõja äärel.
Avastage High Isle'i ja Amenost – maad, mida The Elder Scrollsis pole kunagi varem nähtud. Läbige vapustavad valged kaljud, majesteetlikud lossid ja ohtlikud džunglid, kui kohtute rüütelliku Bretooni ühiskonnaga.
Avastage salapärane rüütliordu, mida juhib salapärane Tõusuline Lord, kes ähvardab katkestada rahukõnelused käimasoleva Kolme lipu sõja jaoks ja mõistab Tamrieli lõputule konfliktile.

 1. Loo konto lehel http://www.elderscrollsonline.com/en-gb/agegate
 2. Logi kontole sisse ja ava "My Account"
 3. Vajuta nupule "Redeem Code" ja sisesta kood

Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Elder Scrolls kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast