Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
Emergency Call 112 - The Fire Fighting Simulation (PC)
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 7
 • REGION FREE
 • STEAM KEY
 • WINDOWS
 • WORKS WORLD WIDE

Osta Internetist: Emergency Call 112 - The Fire Fighting Simulation (PC)

-65%
10.49 29.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: Summanus

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

EXTkeys10.49

Ametlik aktiveerimiskood Emergency Call 112 - The Fire Fighting Simulation mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

‘’Emergency Call 112 - The Fire Fighting Simulation’’ on põnev simulatsioon suurlinna tuletõrjujate sündmusterohkest elust. Eeskujuks oli Saksamaal asuv Mülheimi tuletõrje meeskond. Mülheimis asuv tuletõrjejaam on üks moodsamaid ja suuremaid kogu Euroopas. Erinevate missioonide loomisel pöörati tähelepanu realismile ja täpsusele.

Kunagi varem ei ole simulatsioonid pakkunud tuletõrjeautode, eriti veel Mercedes Benzi välja töötatud tuletõrjeauto LF24 detailsust. Kõik seadmed ja funktsioonid on integreeritud. Paakauto, pöördlaua redel ja laadur on uutele virtuaalsetele tuletõrjujatele saadaval. Muidugi on võimalik ka varustust eemaldada ja hoida hilisemaks kasutamiseks.
Õnnetused sisaldavad autosi ja veoautosi, õlilekkeid, katuste põlenguid, väli- ja sisepõlenguid, Need stsenaariumis on juhuslikult loodus ja pakuvad põnevust tundideks.
Ükski teine tulekahjude simulatsioon pole olnud nii põhjalik ja realistlik.

Lülita sisse ohutuled ja sireenid ning proovi üht põnevaimat elukutset - tuletõrjet!


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast