Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
 • DIGITAL KEY
 • EU VERSION
 • PC KEY

Osta Internetist: EU Runescape 3 Kuu Liikmeaeg

23.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: Prepaid

1. Mine www.runescape.com/store-locator
2. Logi sisse oma kasutajakontole
3. Vali ‘’Activate Pre-Paid card’’
4. Kinnita oma aktiveerimine vajutades ‘’Redeem’’
5. Teie liikmelisus on nüüd aktiveeritud

EXTkeys25.99

RuneScape’i liikmelisus pakub mängijale tohutul hulgal eeliseid - sadu lisaülesandeid ja seiklusi, suuremat mängumaailma, mida uurida, eksklusiivseid oskusi ja juurdepääsu tervele hulgale minimängudele.

Liikmed saavad juurdepääsu ka mängu võimsaimatele relvadele, soomustele ja isegi võimaluse ehitada päris oma maja.


Miks kasutada ostudeks kinkekaarte?

Turvalisus - enda krediitkaardiandmete sisestamine kolmanda osapoole lehele sisaldab alati endas turvariski. Ostes rahakaardi läbi meie e-poe, saate selle eest tasuda mugavalt oma Eesti kodupangas ja ei pea selleks oma kaardiandmeid kellelegi avaldama. Peale ostu aktiveerid lihtsalt koodi  keskkonnas ära ning vastavas summas krediit ongi Sinu kontole laetud

Paindlikkus - Kinkekaartide abil saad oma kontole laadida krediiti, mida saad kasutada, millal iganes Sa soovid. Krediit jääb Sinu kontole alles ja saad seda ka tulevikus ostudeks kasutada

Eelarve - Kinkekaartide kasutamine on hea viis enda ostude kontrolli all hoidmiseks, sest saad ise enda jaoks paika panna kui palju tahad kulutada. Nii ei ole Sul ilma uut kinkekaarti ostmata võimalik oma eelarvet lõhki ajada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  Trustpilot
  Trustpilot
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast