Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
 • DIGITAL KEY
 • EU VERSION
 • PC KEY

Osta Internetist: EU Twitch 50 Euro Kinkekaart

53.49
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: Prepaid

1. Mine lehele twitch.tv/redeem ja logi sisse oma kasutajakontole
2. Sisesta unikaalne kood ning summa kantakse automaatselt Teie kontole

 

Twitchi kinkekaardiga saate osta kanali liikmelisuse või kingituse liikmelisuse, et jälgida ja toetada oma lemmikuid striimereid. Liikmelisusega saate tasuta Twitchi tooteid, nagu Emotes'id, Badge'id ja Cheers'id, või isegi lisahüvesid nagu boonussisu ja preemiaid. Paljudele striimeritele meeldib jagada oma hinnatud vaatajatega pisut lisa, et öelda "aitäh" kaasa elamise eest.

Teised võimalused Twitchi kinkekaardi kasutamiseks on järgmised:

Tellimused:
Kanali tellimine toetab streamerit, et pakkuda rohkem teile meeldivat sisu. Kuid lisaks sellele kaasnevad tellimisega mõned ainulaadsed lisad, millega teid autasustatakse: mida kauem olete kanalit tellinud, seda rohkem preemiaid, kingitusi, või ainult tellijatele mõeldud sisu saate. Nii näitab striimer teile tänulikkust tellija lojaalsuse eest.

Natuke Cheers'e ja Emotes'e:
See on natuke nagu virtuaalne jootraha andmine striimeritele. See on lõbus viis suhelda Twitchi kogukonnas, avades spetsiaalsed Emotes'id ning luues ja tähistades platvormil erilisi hetki.

Kingitus-tellimused:
Kui teie tõesti meeldib mõni konkreetne striimer, siis soovite, et teie sõbrad teiega liituksid. Teenusega Twitch Sub-Gifting saate jagada armastust teiste vaatajatega ja veenda oma sõpru vinge Twitchi kogukonnaga liituma!

Twitch Turbo:
See on igakuine tellimusprogramm, mida pakutakse ainult saidil Twitch.tv, mis pakub teile paar eelist, nagu reklaamideta vaatamine, täiendavad Emotes’id ja suurem salvestusruum.

Prime Gaming:
Kui olete Amazon Prime'i liige, on teil võimalus liita oma Amazon Prime'i ja Twitchi konto, et pääseda juurde Prime Gamingule (varasemalt nimetati seda Twitch Prime-iks). See annab teile lisahüvesid, agu üks tasuta Twitchi tellimus kuus. Twitchi kinkekaardid ei anna teile siiski juurdepääsu Amazon Prime'ile, kui teil pole Prime'i liikmelisust.


Kuidas oma kinkekaardi kätte saan?

Sinu e-maili aadressile saadetakse unikaalne aktiveerimiskood. Peale koodi sisestamist lisatakse krediit sinu kontole.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  Trustpilot
  Trustpilot
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast