Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
Farm Together (PC/MAC)
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • MAC KEY
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 3
 • REGION FREE
 • STEAM KEY
 • WINDOWS
 • WORKS WORLD WIDE

Osta Internetist: Farm Together (PC/MAC)

-58%
8.49 19.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: Summanus

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

OS Windows Vista / Mac OS X 10.9+, tested on OSX 10.10+ / Ubuntu 12.10
CPU(Protsessor)
2.5GHz dual-core Intel Core i5
RAM(Mälu)
2 GB
HDD(Vaba kettamaht)
1 GB
GPUDirectX 10 capable

Ametlik aktiveerimiskood Farm Together mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

Suurenda oma farmi: kasvata vilja, istuta puid, hoolitse loomade eest ja palju muud! Kuluta oma raskelt teenitud raha hoonetesse ja rajatistesse. Teeni välja uusi kogemusi, et avada sadu uusi tooteid. Hüppa traktorisse ja kiirenda ülesandeid, aga ole ettevaatlik, sest kütus on peagi lõppemas.

Lõõgastu: Sa saad jääda täpselt nii kauaks kui soovid! Isegi kui sa ei mängi võrgus, võid kindel olla, et tegemist sulle jagub ka siis kui tagasi tuled! Halda oma talu valduseid täiesti ise, jättes sissepääsu avatud vaid oma sõpradele või vastupidi- avage oma farm kõigile! Lihtne süsteem aitab sul piirata võõraste tegevust ja annab neile võimaluse sind abistada ilma vandaalitsemise ohuta.

Kohanda oma talu ja välimust: Sinu käsutuses on mitmeid erinevaid kohandamisseadeid. Valikus on erinevad aiad, teed, ehitised ja dekoratsioonid. Näita oma aiandus- ja kaunistusoskusi ka oma naabritele. Ja kindlasti ära unusta oma rõivaid! Kohanda oma avatar ja traktor täpselt oma maitse järgi ja mine külasta ka oma sõprade farme!

Mine oma loomaga kõikjale: Kas sa oled kassi- või koerainimene? Vahet pole! Sinu lojaalne sõber on sulle alati olemas!


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast