Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
Farming_Simulator_22_Pumps_n_Hoses_Pack_Cover
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 3
 • REGION FREE
 • STEAM KEY
 • WINDOWS
 • WORKS WORLD WIDE

Osta Internetist: Farming Simulator 22 - Pumps n' Hoses Pack DLC (PC)

-33%
11.99 17.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: Summanus

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

Ametlik aktiveerimiskood Farming Simulator 22 - Pumps n' Hoses Pack DLC mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

Mängimiseks on tarvis originaamängu olemasolu!

Valikus on suur hulk uusi masinaid, tööriistu ja palju muud. Kaasatud on enam kui 30 toodet Hollandi tootjalt SCHOUTEN, Saksa terase spetsialistid Stallkamilt, biogaasitehnoloogia tootjalt BVL, et tutvustada Farming Simulator 22 uusi mängufunktsioone.

Kinnita oma traktorile lohistatavad ülikerged voolikud, millega saate oma mulda kaitsta ja väetada.
Sõnniku eraldamine: Vedelsõnniku separaatorid võimaldavad eraldada sõnniku vedelat ja tahket fraktsiooni, et oma ressursse mitmekülgsemalt kasutada. Saadaval on mitu statsionaarset ja mobiilset eraldajat. Valige, kui soovite sõnniku kuivfraktsiooni kasutada oma piimafarmis loomade allapanuks, müüge see kasumiga maha või väetage sellega oma põldu.

Uuendage oma biogaasijaama, konfigureerides selle vastavalt oma vajadustele ja eelistustele. Selle kohandamiseks saab dünaamiliselt paigutada ja kinnitada biogaasijaama juurseadme ümber erinevaid mooduleid. Teie otsustate, kuhu ehitada vastuvõtualad, kääritusmahutid, gaasihoidikud, elektrijaamad elektri tootmiseks ja muud erineva suurusega komponendid – sealhulgas gaasipõleti, et põletada oma suure jõudlusega biogaasijaama liigseid gaase.


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  Trustpilot
  Trustpilot
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast