Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
Goat Simulator 3 (PC)
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • PC KEY
 • PEGI 12
 • WINDOWS

Osta Internetist: Goat Simulator 3 (PC)

-33%
19.99 29.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: Punktid store

1. Koodi lunastamiseks minge aadressile: https://www.epicgames.com/account/code-redemption
2. Logige sisse või looge uus konto (ärge unustage oma e-posti aadressi kinnitada).
3. Sisestage võti ja klõpsake nuppu "Lunasta kood".
4. Saate mängu installida ja käivitada kasutades Epic Games Launcher

OSWindows 10
CPU(Protsessor)
Core i5 4690K / AMD FX-8350
RAM(Mälu)
8 GB
HDD(Vaba kettamaht)
12 GB
GPUGeForce GTX 1050 Ti

Ametlik aktiveerimiskood arvutimängu Goat Simulator 3 alla laadimiseks oma Epic Store kontol.

Goat Simulator 3 on uhiuus seiklusmäng, milles sa saad sõna otseses mõttes kitseks. Täpselt nagu esimene Gote Simulator, tuleb teil peaga lüüa, lakkuda ja kolm korda hüpata üle San Angora hiiglasliku saare – seekord on kõik uued valdkonnad, väljakutsed ja sündmused, mida saad avastada.

Aga kitsena ilma sõpradeta, kellega koos uudistada? Goat Simulator 3 võimaldab teil koguda karja sõpru, et üheskoos maailma laastada.

Kõrged kitsed, triibulised kitsed, vihased kitsed ja hulljulged kitsed on veel avastamata – kõike saab kohandada sarvist sõrgani. Kinnitage oma stiilitunnetust uusimate moekate jamadega alates tualettpaberirullidest kuni teealuste, jetipakkide ja muuni. Ole see kits, kes oled alati tahtnud olla.

Ka sinu sõbrad võivad olla kitsed! Goat Simulator 3-s on 4-mängija koostöö, kohapeal või võrgus. Reisige koos läbi San Angora maailma, tehke ohtralt koostööd.

 1. Koodi aktiveerimiseks mine lehele https://www.epicgames.com/account/code-redemption
 2. Logi sisse või loo uus konto (ära unusta ka oma e-maili verifitseerida)
 3. Sisesta kood ja vajuda “Redeem Code” nuppu
 4. Mängu saad installida kasutades Epic Games Launcherit

 


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast