Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
 • DIGITAL KEY
 • PEGI 18
 • REGION FREE

Osta Internetist: God of War Ragnarök [PS4/PS5]

-14%
59.99 69.99
Laost otsas
Laost otsas
Toode on otsas ja lisandub peagi.
Müüja: Punktid store

Koodi saab aktiveerida arvutist klikkides https://store.playstation.com/, logides sisse oma PSN kontoga ning valides "Redeem codes" või minnes sama nimega lingile PS3, PS4 või PS5 konsoolil.

Ametlik aktiveerimiskood God of War Ragnarök mängu alla laadimiseks oma Playstation kontol.

NB! Kui toode on otsas, ärge jätke kasutamata võimalust hankida oma regioonile sobiv PSN-i kinkekaart SIIT ning hankida mäng otse PlayStation Store'ist.

Kasutades koodi "8TREUS" saate kinkekaardid -8% soodsamalt vahemikus 08.11.22 10:00 - 10.11.22 10:00.


Santa Monica stuudiost tuleb järg kriitikute poolt tunnustatud filmile God of War (2018).

Liituge Kratose ja Atreusega müütilisel teekonnal, et saada vastuseid enne Ragnaröki saabumist. Üheskoos peavad isa ja poeg kõik üheksasse valdkonda reisides kokku panema.

Kõigil vapustavatel mütoloogilistel maastikel seisavad nad silmitsi hirmuäratavate vaenlastega – Põhjala jumalatest kuni metsloomadeni –, kui nad valmistuvad oma elude näitamiseks.

Usaldusväärsete sõjarelvadega – sealhulgas Leviathan Axe ja Blades of Chaose – relvastatud Kratose surmavad oskused pannakse proovile nagu ei kunagi varem, kui ta võitleb oma pere kaitsmise nimel. Tema ja Atreuse jaoks ootavad ees ka hulk uusi võimeid, jättes ruumi sujuvaks, väljendusrikkaks ja kohandatavaks võitluseks selles eepilises ja vankumatus loos.


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Playstation kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast