Hispaania PSN 30 EUR Kinkekaart | Tarne digitaalselt e-mailile
 • 11 min 43 sek tagasi
  Manni ostis
  Hogwarts Legacy (PC)
 • 17 min 7 sek tagasi
  Toomas ostis
  Hogwarts Legacy - Deluxe Edition (PC)
 • 10 min 27 sek tagasi
  NALS Logistics OÜ ostis
  Microsoft Office 2019 Home and Student (1 Kasutaja)
 • 31 min 7 sek tagasi
  Argo ostis
  USA Steam 20 Dollar Kinkekaart
 • 30 min 35 sek tagasi
  Argo ostis
  USA Steam 20 Dollar Kinkekaart
 • 2 tundi 16 min tagasi
  Albert ostis
  Soome PSN 30 EUR Kinkekaart
 • 2 tundi 16 min tagasi
  Albert ostis
  Soome PSN 5 EUR Kinkekaart
PC
Muu
Hispaania PSN 30 EUR Kinkekaart

Hispaania PSN 30 EUR Kinkekaart

 • DIGITAL KEY
26,99 €
29,99 €
-10%
Saadaval
Kood on saadaval, telli julgelt. Kood saadetakse esimesel võimalusel.
You can earn bonus with this product!Sa võid teenida kuni boonust selle tootega! Rohkem infot

NB! Kood toimib ainult Hispaania PlayStation kontoga!

PlayStation Network Live kinkekaardid on mugav ja turvaline viis oma PSN kontole raha lisamiseks. Kasutades PSN kaarti ei pea sa kolmandatele osapooltele avaldama oma krediitkaardi infot, sest raha laetakse sinu kontole unikaalse ja turvalise digitaalse koodi abil.

PSN krediidi eest saad PS Store'st osta mänge, mängulisasid, muusikat ja isegi filme! Koodid toimivad PS3, PS4 ja PS Vita konsoolide peal. 

Vaata ka PS Plus liikmekaarte, mis annavad sulle võimaluse mängida koos sõpradega võrgus, saada igal kuul vähemalt 2 tasuta mängu ja nautida hulganisti erisoodustusi:

Hispaania PSN Plus 3-Kuu Liikmeaeg
Hispaania PSN Plus 12-Kuu Liikmeaeg


Miks kasutada ostudeks Hispaania PlayStation Network kinkekaarte?

Turvalisus - enda krediitkaardiandmete sisestamine kolmanda osapoole lehele sisaldab alati endas turvariski. Ostes PS rahakaardi läbi meie e-poe, saate selle eest tasuda mugavalt oma Eesti kodupangas ja ei pea selleks oma kaardiandmeid kellelegi avaldama. Peale ostu aktiveerid lihtsalt koodi PlayStationi keskkonnas ära ning vastavas summas krediit ongi Sinu kontole laetud

Paindlikkus - Kinkekaartide abil saad oma kontole laadida krediiti, mida saad kasutada, millal iganes Sa soovid. Kui mõni mäng on Sinu krediidisummast soodsam, siis jääb krediit Sinu PSN kontole alles ja saad seda ka tulevikus ostudeks kasutada

Eelarve - Kinkekaartide kasutamine on hea viis enda ostude kontrolli all hoidmiseks, sest saad ise enda jaoks paika panna kui palju tahad mängudele kulutada. Nii ei ole Sul ilma uut kinkekaarti ostmata võimalik oma eelarvet lõhki ajada.

Koodi saab aktiveerida arvutist klikkides https://store.playstation.com/, logides sisse oma PSN kontoga ning valides "Redeem codes" või minnes sama nimega lingile PS3, PS4 või PS5 konsoolil.