Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
House_Party_PC_Cover
 • DIGITAL KEY
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 16
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Osta Internetist: House Party (PC)

-19%
16.99 20.99
Laost otsas
Laost otsas
Toode on otsas ja lisandub peagi.
Müüja: Summanus

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

OSWindows 7+
CPU(Protsessor)
Intel Pentium G4500, AMD FX8350
RAM(Mälu)
8 GB
HDD(Vaba kettamaht)
8 GB
GPUDirect X 11 GPU w/ 2GB

Ametlik aktiveerimiskood House Party mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

„House party“ on oma kontseptsiooni ja huumorimeele poolest inspireeritud vanematest 80ndate ja 90ndate seiklusmängudest, nagu „Leisure Suit Larry“ ja „Monkey Island“, kuid see on esitatud täielikult 3D-graafikas ja seda mängitakse esimese isiku vaates.
Mängu alguses jalutad sisse uksest, kust avaneb vaade juba käimasolevale majapeole, ning sinu eesmärk on püüda jõuda eri mõistatuste lahendamise ja sujuva jutuajamise abil eri lõpptulemusteni. Mäng on ainulaadne selles mõttes, et sinu tegevused mõjutavad väga suurel määral nii mängu kui ka seda, mis suunas lugu kulgema hakkab. Teatud valikute tegemine mängus võib kas mingid võimalused ära kaotada või just rohkem võimalusi avada. Seisad silmitsi moraalsete valikutega, mis toovad kaasa eri tagajärjed ja mõjutavad seeläbi loo kulgu.
Koged mängus kõike, mis selliseid pidusid tavaliselt iseloomustab: ropendamist, peomänge, paljast ihu, kaklemist, seksi ja palju muud. Usu mind, selles mängus ei hoita midagi tagasi! Igal tegelasel on oma isiksus, lugu ja ülesanded mängija jaoks. Saad seda nautida kaasahaaravas 3D-graafikas koos imekaunite modellidega sarkastilise ja kuiva huumori saatel. Tehisintellekt on väga tasemel ning tegelased reageerivad paljudele stiimulitele ja mängija valikutele. Mängus on mitmeid loo kulgemise valikuid ja eri lõpptulemusi, mis kõik sõltuvad sinu otsustest.


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast