Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
Icarus_PC_Cover
 • DIGITAL KEY
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 16
 • REGION FREE
 • STEAM KEY
 • WINDOWS
 • WORKS WORLD WIDE

Osta Internetist: Icarus (PC)

-32%
16.99 24.99
Laost otsas
Laost otsas
Toode on otsas ja lisandub peagi.
Müüja: Punktid store

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

OSWindows 10 (64-bit)
CPU(Protsessor)
16 GB
RAM(Mälu)
HDD(Vaba kettamaht)
70 GB
GPUNvidia GTX 1060 6GB

Ametlik aktiveerimiskood Icarus mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

„ICARUS“ on seansipõhine PvE ellujäämismäng kuni kaheksale mängijale koostöörežiimis.
Ellu tuleb jääda metsikul tulnukatest tulvil Icarusel, mida võib pidada inimkonna suurimaks veaks. Avasta, korja, meisterda, jahi ja otsi aardeid, üritades samal ajal selles halastamatus keskkonnas ellu jääda.
Uurijad tulevad orbitaaljaamast planeedile piiratud ajaks, et nende retkede ajal õppida tulnukatest tulvil keskkonnas ellu jääma, läbida missioone ja otsida väärtuslikke eksootilisi materjale. Need, kes ellu jäävad, naasevad orbitaaljaama kogenud veteranidena, meisterdavad eksootilistest materjalidest arenenud tehnoloogia ja võtavad uute teadmiste najal ette ühe keerulisemaid retki. Need, kes jäävad maha, ... on igaveseks kadunud.
Icarusest pidi kunagi saama teine Maa, aga kui maasarnastamine nurjus ja õhk muutus mürgiseks, surid inimkonna lootused uue maailma koloniseerimiseks. Icarusest sai nali, sümbol selle kohta, kuidas inimkond püüdleb tähtede poole ja ebaõnnestub. Kui aga ksenobioloogid avastasid nurjumise põhjuse (eksootiline aine), tekkis uus huvi. Kuna need eksootilised materjalid olid ülimalt väärtuslikud, tekitasid need kullapalaviku, tõid kaasa poliitilised pinged Maal ja suured maavarade otsijate hordid Icarusele.
Astu vastu julmale PvE maailmale, mis püüab sind igal võimalusel kurnata või hävitada, ja ürita see vallutada.


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  Trustpilot
  Trustpilot
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast