Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
IL-2 Sturmovik Cliffs of Dover
  • STEAM KEY

Osta Internetist: IL-2 Sturmovik Cliffs of Dover

-83%
4.49 25.90
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: Summanus

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

Ametlik seeriakood mängu „„IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover“ aktiveerimiseks oma Steam kontoga. See aktiveerimiskood lubab legaalselt aktiveerida, alla laadida ja mängida „„IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover“ mängu.


IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover on uus väljalase tunnustatud IL-2 Sturmovik seerias. Mäng leiab aset aastal 1940 - ajal, kui toimub Suurbritannia, Saksamaa ja Itaalia õhuvägede vahel pöördeline õhulahing Suurbritannia kohal.
Sõjakäik viskab sind lahingu keskele. Sa võid ühineda Briti Õhuvägedega, et võidelda Saksa vägede vastu ja meelitada piloote enda poolele, või ühined Saksa Õhuvägedega ja võtad osa üksikasjalikult taasloodud ajaloolistes lahingutes.

Mängu võtmesõnad:

Lennatav õhusõiduk - Saadaval on üle tosina kuulsa ja väga detailse Inglise, Saksa ja Itaalia õhusõiduki, millel on kõik meeskonna positsioonid sulle avatud; kõik õhusõidukid on üksipulgi järgi uuritud, mille tulemusena on kokpitis uskumatult tõetruud sisud (sealhulgas Spitfire, Hurricane, Messerschmitt ja Stuka).

Simulaator - 13 AI-ga kontrollitav mitmekülgne lisaõhusõiduk on samuti saadaval, et võimaldada veelgi tõepärasemat ja haaravamat kogemust.

Interaktiivne treening - Kõikehõlmav interaktiivne treening uutele mängijatele – lenda tõelise Teise maailmasõja aegse treeninglennukiga läbi mitmete treeningmissioonide, abiks arvuti poolt juhitud instruktor.

Tuliuus mänguplats - Lahing leiab aset laial alal ulatudes põhjas Londonist ja Lõuna-Inglismaale ja lõunas Põhja-Prantsusmaale kuni Belgiani; üüratult suur kaart hõlmab tuhandeid ajaloolisi linnu, teid, lennuväljakuid, radariplate, sadamaid ja tööstusalasi – kõik asetsevad täpselt samamoodi kui aastal 1940.

Miks valida punktid.ee e-pood?

  • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
  • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
  • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
    DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
    KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
    10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast