Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
land_of_the_vikings_pc_cover
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • PC KEY
 • PEGI 16
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Osta Internetist: Land of the Vikings (PC)

-40%
11.99 19.99
Laost otsas
Laost otsas
Toode on otsas ja lisandub peagi.
Müüja: Summanus

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

OSWindows 7
CPU(Protsessor)
3 GHz Dual Core
RAM(Mälu)
6 GB
HDD(Vaba kettamaht)
10 GB
GPUGTX 960 Series

Ametlik aktiveerimiskood Land of the Vikings mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

Haki puid, istuta ja kasvata põllukultuure, jahi metsloomi, kaevanda ümbritsevatest meredest ja fjordidest maaki ja  püüa kalu. Halda oma ressursse hoolikalt, et saaksite talve üle elada.

Iga külaelanik on omaette tegelane. Pöörake oma inimestele ülesandeid määrates tähelepanu oskustele ja võimetele. Kõik viikingid pole ühesugused ja kõik ei ole kõikidel töödel võrdselt head!

Rohkem viikingeid palub teie asulaga liituda, kui see kasvab. Saate neid tervitada või tagasi lükata. Aja jooksul loovad teie viikingid uusi perekondi ja sünnitavad uued põlvkonnad, tugevdades oma küla.

See maa toob teie asulasse palju väljakutseid, alates maavärinatest ja lõpetades ülalt taevast süttiva välguga. Võtke kokku ja pidage need katastroofid vastu nii hästi kui suudate.

Olge valmis tormiks ja lumetormiks või lihtsalt talvehooaja pikaks surmavaks külmaks. Valmistage ette küttepuid ja toiduaineid, et hoida oma viikingeid soojas ja toidetuna!


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast