Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
Left 4 Dead 2 (PC/MAC)
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • Linux KEY
 • MAC KEY
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 18
 • REGION FREE
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Osta Internetist: Left 4 Dead 2 (PC/MAC)

-50%
12.99 25.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: Summanus

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

OSWindows® 7 / Vista / Vista64 / XP / MacOS 10.7 / Ubuntu 12.04 või uuem
CPU(Protsessor)
Pentium 4 3.0 GHz või kiirem
RAM(Mälu)
vähemalt 2GB
HDD(Vaba kettamaht)
vähemalt 7.5 GB
GPUATI Radeon X800 / NVIDIA GeForce 6600 või parem

Proovi automaatset süsteeminõuete tuvastamissüsteemi alumiselt lingilt:

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/left-4-dead-2/10919

*** Sammud 1-3 on mõeldud esmakordseks kasutamiseks***
1) Vajuta nuppu "Can you run it"
2) Brauser tõmbab automaatselt alla faili "Detection"
3) Käivita programm "Detection"
4) Vaata, kas su arvuti vastab mängu süsteeminõuetele või mitte.

Ametlik aktiveerimiskood Left 4 Dead 2 mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

Left 4 Dead 2 leiab aseb umbes samal ajal kui originaal – kohe pärast puhangut, mis muutis enamus populatsioonist erinevateks zombie mutantideks.
Mängijad võtavad nelja uue „Ellujääja“ rollid, kellel igaühel on oma iseloom ja uus dialoog. Mäng viib need „Ellujääjad“ läbi Ameerika Ühendriikide kaguregiooni – alates Savannah’st, läbi Georgia soostunud maa ja lõppedes New Orleans’i prantsuse linnaosas.
Mängid ühena neljast uuest ellujääjast, relvastatud laiaulatusliku ja tapva valikuga klassikalistest ja uuendatud relvadest. Lisaks tulirelvadele on sul võimalus oma viha välja valada nakatunute peale kasutades mitmesuguseid tapatalge tekitavaid lahingurelvi, alates mootorsaest kuni kirvedeni ning isegi tapva praepannini.

Mängu võtmesõnad:

Kvaliteetne koostöö mängustiil - Left 4 Dead 2 pakub kvalitatiivset järgmise põlvkonna koostöömängu Half-life’i, Portal’i, Team Fortress’i ja Counter-Strike’i loojatelt.

AI Director 2.0 - Left 4 Dead unikaalset mängu juhib arenenud tehnoloogia, mis on dubleeritud "The AI Director"-ga – vaenlaste populatsiooni kohandamine, efektid ja muusika, mis põhineb mängija sooritusele. Left 4 Dead 2 toob endaga kaasa "AI Director 2.0," mis suurendab lavastaja võimet kujundada taseme väljanägemist, maailma komponente, ilmastikku ja valgustust, mis sõltub kellaajast.

Uued möllurelvad – Võta terve rida möllurelvasi kasutusse, nagu kirved, mootorsaed, praepannid ja pesapallikurikad, mis võimaldavad sul zombiedega lähivõitlusesse astuda.

Kohtu "Ellujäänutega" - Mängus on neli erinevat ellujäänut, kellel on uus loo sisuliin ja dialoog.

Rohkem mängu - Left 4 Dead 2 pakub rohkem koostöö võimalusi, sõjakäike ja kaarte kui originaalne Left 4 Dead pakkus ning lisaks on tugi Survival Mode jaoks.

 


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast