Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
Lumberjack's Dynasty (PC)
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 12
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Osta Internetist: Lumberjack's Dynasty (PC)

-85%
2.99 19.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: Summanus

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

OSWindows 7, 8, 10
CPU(Protsessor)
Intel Core2Duo / AMD X2, min. 2.2 GHz
RAM(Mälu)
4 GB
HDD(Vaba kettamaht)
8 GB
GPUDirectX 11 GPU, min. 1.5GB VRAM (AMD Radeon HD 7700 / NVIDIA GeForce GTX 550)

Proovi automaatset süsteeminõuete tuvastamissüsteemi alumiselt lingilt:

https://systemrequirementslab.com/cyri/requirements/lumberjack-s-dynasty/19283

*** Sammud 1-3 on mõeldud esmakordseks kasutamiseks***
1) Vajuta nuppu "Can you run it"
2) Brauser tõmbab automaatselt alla faili "Detection"
3) Käivita programm "Detection"
4) Vaata, kas su arvuti vastab mängu süsteeminõuetele või mitte.

EXTkeys8.99

Ametlik aktiveerimiskood Lumberjack's Dynasty mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

NB! See mäng on varajase ligipääsuga- mängu täisversioon on veel tegemisel, kuid selle võtmega on võimalik esimesi mängitavaid versioone juba mängida. Ligipääs mängu täisversioonile sisaldub juba selles ostus. Enne täisversiooni väljalaskmist tulevad arendajad regulaarselt välja uuenduste ja parandustega.

Ainulaadne eluline simulatsioon, kus oled metsamees, kes rajab oma ettevõtet, mis peaks looma kestva dünastia ka tulevastele põlvedele. 

Metsamehe dünastia on segu metsandusest, metsa langetamisest, ettevõtlusest ja elust endast, koos rollimängu elementidega. Sa alustad metsaraie platsist, mida hakkad järk-järgult oma onult ja tädilt üle võtma, et taastada selle endine hiilgus. Lisaks puidu lõikamisele ja veskisse edasi toimetamisele, pakuvad sulle huvi ka mitmesuguseid erinevad ülesanded, mis aitavad sul lisaks ettevõttele parandada ka sinu tegelase oskuseid.

Vali oma mängustiil: Muutu kiiresti otsekoheseks ja professionaalseks metsameheks, ostes suuri metsasid, tehes raietöid ja muutes puidu väärtuslikeks toodeteks. Või, ole hoopis valmis minema mängu tõeliselt sügavuti, et kogeda mitmesuguseid tegevusi alates hoonete ning sõidukite remondist ja renoveerimisest kuni kalastuse, mesinduse ja köögiviljade kasvatamiseni välja. Oma ettevõtet üles ehitades kohtud mitmete kohalikega, leiad armastuse ja rajad enda perekonna.


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast