Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
madden_nfl_23_xbox_one_cover
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • PEGI 3

Osta Internetist: Madden NFL 23 - Xbox One

-64%
24.99 69.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: EXTkeys

Tootekoodi aktiveerimiseks logi sisse oma kontoga http://www.xbox.com/ ja aktiveerige kood järgneval lingil: https://redeem.microsoft.com

Vaata ka videoõpetust: Kuidas aktiveerida Xboxi koode

Xbox Play Anywhere mängu aktiveerimine Windows 10 PC peal:

 • Avage Microsoft Store
 • Valige menüü Kuva rohkem (otsinguvälja kõrval).
 • Valige Koodi lunastamine. Logige vajaduse korral sisse oma Microsofti kontole.
 • Sisestage kood ja valige Lunasta.
 • Mäng lisatakse Teie isiklikku teeki, kust saate selle alla laadida ja installida. Avage Microsoft Store’is Minu teek. Mõne rakenduse või mängu lunastamisel suunatakse teid tootelehele, kust saate rakenduse või mängu samuti alla laadida ja installida.
   

Ametlik aktiveerimiskood Madden NFL 23 mängu alla laadimiseks oma Xbox kontol.

Frantsiisi nägu: Liiga – Liiga viib teid teie viiendale NFL-i hooajale teie valitud oskuste positsioonil (QB, WR, RB, CB, MLB) ja otsite uut algust uue meeskonnaga. Leppige läbi 1-aastase tõestamislepingu sõlmimiseks ühega 32-st NFL-i meeskonnast ja näidake välja suurepäraseid tulemusi, et teenida auhindu ja tõusta tasemele. Uute Drive'i eesmärkide ja Drive'i kokkuvõtete lisamine võimaldab teil mängukogemust kogu mängu jooksul kohandada ning saada tagasisidet ja preemiaid vastavalt sellele, kui hästi mängite. Iganädalaste tegevuste ja mängudevahelise treeningu abil saate jõudlust suurendada, samal ajal kui Madden Ratingsi Adjustor Chad Johnson juhendab teie karjääri arengut, pakkudes värskendusi, kui püüdlete oma teel 99 kõrgeima prestiiži poole.

Planeerige ja koostage strateegia nagu NFL-i peatreener, kasutades täiustatud uurimise, personalijuhtimise ja iganädalaste strateegia funktsioonide abil oma frantsiisi tippu. Uued sportlaste motivatsioonid, nagu meeskonna asukoht ja palganõuded, mõjutavad lepingu läbirääkimisi ja suurendavad NFL-i vaba agentuuri draama frantsiisis. Värskendatud Trade Logic AI esindab tähtmängijate väärtust õiglaste ja realistlikumate pakkumiste jaoks täpsemalt.

Madden Ultimate Team – koostage oma unistuste nimekiri praegustest NFL-i superstaaridest, kuulsuste saali legendidest ja muust. Madden Ultimate Teami esmakordse Field Passi väljakutse ja preemiajälgijaga on alati midagi, mille nimel mängida. Mängige, et teenida MUT tšempionide sissepääsumärke ja valida võistlemine teile sobival ajal. Lihtsustatud komplekti koostamine võimaldab teil sisuköitjas tõhusamalt navigeerida, et saaksite kogu hooaja jooksul keskenduda oma Ultimate Teami nimekirja täiustamisele.
 


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Xbox kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  Trustpilot
  Trustpilot
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast