Meist | Punktid

Meist

3wff_8years.png

 

Kes me oleme?
Punktid.ee alustas oma tegevust 2009. aastal, olles esimene e-pood Eestis, mis pakkus toodete digitaalset kättetoimetamist e-maili teel ning seda ilma vajaduseta luua meie keskkonnas kasutajakontot.
Meie eesmärgiks on Eesti turule pakkuda oluliselt parema hinna ja kättesaadavusega mänge/mängukaarte/kinkekaarte/koode ja palju muud. Alustasime oma tootevalikut PSN ja Xbox kaartidega ning tänaseks on valik meie e-poes suurenenud mitmekordselt. Nüüdseks oleme kasvanud Eesti suurimaks kinkekaarte/mängukoode/tarkvara litsentse müüvaks e-poeks.

Miks meilt osta?
*Toodete väljastamine toimub 7 päeva nädalas.
*12/7 klienditeenindus.
*Turvatud koduleht 256-bit SSL ja http/2.0 ühendusega.
*Oleme täitnud üle 70 000 eduka tellimuse!
*Oleme asutatud 20. november 2009 aastal(praeguseks üle 8 aasta tegutsemist)

Kuidas me tegutseme?
Me teeme tihedat koostööd mitmete Euroopa, Aasia ja USA suurimate turustajatega, et tagada võimalikult suur tootevalik parima võimaliku hinnaga. Olenevalt tarnijast saabuvad tooted meile nii füüsiliselt karbi kujul(karbid avatakse, cd ja pakendid hävitatakse ning aktiveerimiskoodid skanneeritakse) kui ka juba tarnija poolt skannitud failidena. Kõik tooted skanneeritake meie süsteemi virtuaalsesse lattu, kust need ostu korral automaatselt kliendi e-mailile saadetakse.

Meist meedias:
Geenius.ee 23. detsember 2015 http://geenius.ee/uudis/5-head-teenust-joulukingiks-kui-asju-enam-ei-taha
Tarbija24.ee 7. august 2015 http://tarbija24.postimees.ee/3286957/lugejad-veebipoest-tasub-tellida-elektroonikat-ja-riideid