Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
Metro 2033 (PC)
 • DIGITAL KEY
 • PC KEY
 • PEGI 16
 • PEGI 18
 • REGION FREE
 • STEAM KEY
 • WINDOWS
 • WORKS WORLD WIDE

Osta Internetist: Metro 2033 (PC)

-83%
3.49 19.99
Laost otsas
Laost otsas
Toode on otsas ja lisandub peagi.
Müüja: EXTkeys

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

OS Windows XP / Vista / 7 või uuem
CPU(Protsessor)
vähemalt 2-tuumaline protsessor
RAM(Mälu)
vähemalt 1 GB
HDD(Vaba kettamaht)
vähemalt 5 GB
GPUNVIDIA GeForce 8800 / GeForce GT220 või samaväärne AMD videokaart või parem

Proovi automaatset süsteeminõuete tuvastamissüsteemi alumiselt lingilt:

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/metro-2033/10957

*** Sammud 1-3 on mõeldud esmakordseks kasutamiseks***
1) Vajuta nuppu "Can you run it"
2) Brauser tõmbab automaatselt alla faili "Detection"
3) Käivita programm "Detection"
4) Vaata, kas su arvuti vastab mängu süsteeminõuetele või mitte.

Ametlik aktiveerimiskood Metro 2033 mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

Paiknedes maailmalõpujärgse Moskva hävinenud metroos, räägib Metro 2033 loo pingelisest maa-alusest ellujäämisest, kus inimkonna saatus on sinu kätes. Uuri laastatud linna maapealset ning ürita usaldada oma gaasimaski ja relva, et need kaitsevad sind mürgitatud maailma ja seal hulkuvate olendite eest. Pane oma närvid valmis ning valmistu kokku puutuma terroriga, mis sind ees ootab.

Mängu võtmesõnad:

Mängu võtmesõnad: – Hägunenud varjud, kõikjalt kostuvad helid, valgusefektid ning klaustrofoobilised stseenid loovad emotsiooni täis pinget ja hirmu.

Võitluse mitmekülgsus – Võitlus on jõhker ja pingeline, võideldakse parasjagu käeulatuses olevate relvadega või poolvarjudes käsivõitlusega.

Õpetussõnad – Sisemine süsteem võtab arvesse sinu tegevuse ning analüüsib seda (uudishimu, lahkus, eelarvamustele kaldumine) ning viib mitmete võimalike mängu lõpuvariantideni.

Aeg, mil ei saa taganeda – Aeg, millal saab olla maapinnal ebasõbralikus keskkonnas, on piiratud. Mängijad peaksid seda arvesse võtma kui lähevad pinnale eluga riskima.

Varustuse haldamine – Kasuta laskemoona, et murda vastane või hoia see alles, et hiljem uuendusi osta. Padrunid asendavad raha, vidinad on kuld (gaasimaskid).

RPG Light Story – Kohtu NPC-is osaledes ja tehes vahetusi mitmetes ‘Station States’-des, millel igal ühel on oma sotsiaalsüsteem.

 


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  Trustpilot
  Trustpilot
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast