Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • PC KEY
 • PEGI 3
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Osta Internetist: MotoGP 22 (PC)

-20%
39.99 49.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: Punktid store

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

Ametlik aktiveerimiskood MotoGP 22 mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

Uus hooaeg on valmis!
Täesti uus režiim MotoGP ajaloo ühe uskumatuima hooaja taaselustamiseks.
Mängijad saavad nautida tõelist dokumentaalfilmi, mis sisaldab enam kui 50 minutit kaadreid 2009. aasta hooajast.
Mängijad mitte ainult ei näe ajalugu, vaid nad saavad sellest ka osa!
Võistluse saatus on mängija kätes. Vali legendaarsete tegijate vahel - Rossi, Pedrosa, Stoneri, Lorenzo ja paljud teised.

Sellel aastal lisandus Moto GPP 22-le ka uusi funktsioone, mis on pühendatud uutele tulijatele, kes sarjaga veel tuttavad ei ole ja ka neile, kes lihtsalt soovivad oma tulemusi parandada.
Uus MotoGP õpetab, kuidas parandada ja täiustada oma sõidustiili, et olla rajal kiirem, teha paremaid valikuid ja pöörab tähelepanu olulistele valikutele, nagu näiteks rehvivalik, pidurite temperatuur jne. Õpetus aitab uutel mängijatel mõista mängu põhitõdesid ning tunda ennast oma rattal enesekindlalt.


Lisaks on mängus olemas ka hüpikaken, mis annab sulle teada, kui oleks tarvis mängu raskust kohandada. Olenevalt sellest, kui hästi mängijad täidavad väljakutseid või näiteks kukuvad tihti. Alati on võimalus ka samal tasemel edasi mängida, see jääb juba mängija enda otsustada.


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  Trustpilot
  Trustpilot
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast