Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
Need for Speed: Rivals (PC)
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • MULTI LANG
 • ORIGIN KEY
 • PC KEY
 • PEGI 7
 • REGION FREE
 • WINDOWS
 • WORKS WORLD WIDE

Osta Internetist: Need for Speed: Rivals (PC)

-64%
12.49 34.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: Summanus

Mängu aktiveerimiseks/allalaadimiseks peab sul olema installeeritud Origin

1. Ava Origin ja sisesta oma EA konto e-mail ja parool. Juhul, kui sul puudub EA konto, siis konto loomiseks vali "Create an account".
2. Vasakpoolsest tulbast vali "Game Library". Seejärel leiate ülemisest paremast nurgast lingi "Add a Game" ning siis "Redeem Product Code".
3. Sisesta enda seeriakood ning vajuta "Next".
4. Vali, mis keeles soovid toodet aktiveerida ning seejärel vajuta "Submit and Continue". Mängu leiate "My Games" alt.
5. Mängu allalaadimiseks vajutage "Ready to Download".
6. Kui mäng on allalaaditud ning installeeritud, vajutage "Ready to Play" ning nautige oma uut mängu!

OSWindows XP / Windows Vista (SP2) / Windows 7 või uuem
CPU(Protsessor)
Intel 2.4 GHz Core 2 Duo / AMD 2.6 GHz Athlon X2 või kiirem
RAM(Mälu)
Vähemalt 4 GB
HDD(Vaba kettamaht)
Vähemalt 30 GB
GPUAMD Radeon HD 3870 512Mb / NVIDIA GeForce 8800 GT või parem

Proovi automaatset süsteeminõuete tuvastamissüsteemi alumiselt lingilt:

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/need-for-speed-rivals/11870

*** Sammud 1-3 on mõeldud esmakordseks kasutamiseks***
1) Vajuta nuppu "Can you run it"
2) Brauser tõmbab automaatselt alla faili "Detection"
3) Käivita programm "Detection"
4) Vaata, kas su arvuti vastab mängu süsteeminõuetele või mitte.

Ametlik aktiveerimiskood Need for Speed: Rivals mängu alla laadimiseks oma Origin kontol.

Ela Politsei ja Võidusõitja vastastikuste poolte pidevas rivaalsuses. Võidusõitjad on üksikud hundid, kes soovivad vaid oma enda hiilgust ning kes sõidavad väledate autodega, mis on ehitatud väga kiirete võidusõitude ja eepiliste tagaajamiste jaoks.

Võtmesõnad:

 • Alista oma vastased ükskõik milliste vahenditega. Politseinikud töötavad meeskonnas kasutades politsei täit jõudu, et võidusõitjaid kinni püüda. Võid igal ajal rolle vahetada ning vaadata, kuidas panused tõusevad täiesti uues punktisüsteemis, mis laseb sul oma kiirusepunkte kasutada, et kasutada neid veel suuremate auhindade jaoks.
 • Hävita üksikmängija ja multiplayer mängu vahe. Revolutsioonilised uued võimalused lasevad sul raskusteta siseneda maailma, kus su sõbrad juba sõidavad võidu ja ajavad üksteist taga. Üksikmängija ei ole enam multiplayerist eraldatud. Ei ole kuluaaripoliitikat ega ootamist, kõik on sujuv. Sa saad oma sõpradega jagada sama mängu, sama võidusõitu ja sama tagaajamist. Rajad ristuvad ja kogemused ühinevad: kujuta ette, kuidas sinu võidusõidu ja sinu sõprade tagaajamine liitub, luues maailma, kus kaks olukorda ei tundu enam kunagi samasugused.
 • Isiksusta oma autosid jõudluse ja stiiliga. Tee oma auto võimsamaks kasutades viimaseid uuendusi jälitamistehnoloogias ja kohanda oma auto keretööd värskete värvitööde, logode, eritellimusel tehtud numbrimärkide, rataste ja kleebistega, et uhkeldada oma autoga terve maailma ees.
 • Kasuta uusimat tehnoloogiat ja täiendusi, mis on kohandatud mõlema seaduspoole jaoks. Võidusõitjad saavad valida kõrvale põiklemise vahendite vahel alates rammimisest kuni elektromagneetiliste pulsideni. Politseinikud on agressiivsete kinnivõtmiste jaoks varustatud elektrišokipüstolitega, teesulgudega, helikopteri toega ja palju muuga. Olenemata sellest, kumma poole sa valid, kasuta tehnoloogiat, et olla oma rivaalidest ühe sammu võrra ees.

 


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Origin kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  Trustpilot
  Trustpilot
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast