Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • MULTI LANG
 • ORIGIN KEY
 • PC KEY
 • PEGI 12
 • REGION FREE
 • WINDOWS
 • WORKS WORLD WIDE

Osta Internetist: Need for Speed Unbound (PC)

-51%
33.99 69.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: EXTkeys

Mängu aktiveerimiseks/allalaadimiseks peab sul olema installeeritud Origin

1. Ava Origin ja sisesta oma EA konto e-mail ja parool. Juhul, kui sul puudub EA konto, siis konto loomiseks vali "Create an account".
2. Vasakpoolsest tulbast vali "Game Library". Seejärel leiate ülemisest paremast nurgast lingi "Add a Game" ning siis "Redeem Product Code".
3. Sisesta enda seeriakood ning vajuta "Next".
4. Vali, mis keeles soovid toodet aktiveerida ning seejärel vajuta "Submit and Continue". Mängu leiate "My Games" alt.
5. Mängu allalaadimiseks vajutage "Ready to Download".
6. Kui mäng on allalaaditud ning installeeritud, vajutage "Ready to Play" ning nautige oma uut mängu!

OSWindows 10 64-bit
CPU(Protsessor)
Ryzen 5 2600, Core i5-8600
RAM(Mälu)
8 GB
HDD(Vaba kettamaht)
50 GB
GPURadeon RX 570, GeForce GTX 1050 T

Ametlik aktiveerimiskood Need for Speed Unbound mängu alla laadimiseks oma Origin kontol.

Tõesta, et sul on olemas kõik vajalik selleks, et võita The Grand Lakeshore tänavasõidu väljakutse. Teeni piisavalt raha, et osaleda iganädalastel kvalifikatsioonidel, ületades konkurente ja jätta endast jälg maha.
Täida oma garaaž ümber kohandatud sõidukitega ning näita tänavatel unikaalset stiili.

Kasuta kõige värskema tänavakunsti elemente ajaloo kõige realistlikuma välimusega autodel. Juurdepääs uhiuuele visuaalsete ja heliefektide tööriistakomplektile, et väljendada oma sõiduoskusi, sealhulgas Burst Nitrous, uus võimendustaktika, mis tagab peadpööritava kiiruse.

Tippu jõudmiseks peate võtma riske. Valige, kuidas ja millal seda kõike mängu panna. Samal ajal kui politseinikud survet avaldavad, peate tagaajamise kontrolli alla võtmiseks tegema taktikalisi otsuseid, kasutades uut põgenemismehhanismi. Kas põgenete politseinike eest, võitlete nendega otse või peidate end Lakeshore'i maa all?


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Origin kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast