Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
Planet_Zoo_Arid_Animal_Pack_DLC_Cover
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • PC KEY
 • PEGI 3
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Osta Internetist: Planet Zoo - Arid Animal Pack DLC (PC)

-50%
4.99 9.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: EXTkeys

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

Ametlik aktiveerimiskood Planet Zoo - Arid Animal Pack DLC mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

NB! Tegu on mängulisaga, mille mängimiseks on vajalik originaalmängu olemasolu! Originaalmängu leiad siit: Planet Zoo

Kuumalt saabuv on Arid Animal Pack, mis tervitab teie loomaaeda kaheksa uskumatut uut liiki! Need muljetavaldavad loomad hõlmavad seitset elupaigaliiki ja ühte eksponeeritud roomajat, kes kõik kerkivad esile Maa kuivanud tasandike, päikese käes küpsetatud steppide ja kõige kuivemate kõrbete kaljudest, mäeharjadest ja liivaluidetest. Nende hulgas on ühe küüruga dromedaarkaamel, särtsakas damagasell ja omanäoline aafrika hariputkas. Lisaks nendele ainulaadsetele täiendustele on Arid Animal Packil ka täiesti uus väljakutse stsenaarium: rikas seltskonnadaam Tiffany Summers vajab teie abi, et asutada Araabia kõrbes erakordne uus loomaaed.

KAHEKSA USKUMATU UUT LOOMA – vaadake läbi kuumuse udu, et avastada kaheksa hämmastavat uut olendit. Tutvustame dromedaari kaamelit, Aafrika hariputkat, adaksit, Somaalia metseeslit, musta ninasarvikut, liivakassi, dama gazelli ja tabamatut kõrbesarvilist rästikut. Jälgige, kuidas teie külalised jälgivad imestusega neid tähelepanuväärseid uusi liike, kui ehitate kauneid elupaiku, mis peegeldavad nende päikeselisi põliskodusid.

TÄIELIKULT UUED ANIMATSIOONID – nautige oma uute loomade loomaaeda sisseelamist ja imestage nende ainulaadset käitumist. Veenduge, et teie külalised hoiaksid dromedaarkaamelist lugupidavat distantsi; Kui see uhke loom on ärritunud, sülitab see lähedal asuvate külastajate peale! Magusama noodina jääb silma ka armas liivakass, üks Planet Zoo väikseimaid liike. See kass kasutab rikastavaid esemeid, nagu hõõrdumispadjakesed ja pappkast, täiesti ainulaadsel viisil. Vaadake Somaalia metsperseli traavi mõnuga ja kuulake, kuidas nad üksteisega suhtlevad. Pöörake tähelepanelikult ja rahuldage nende uskumatute olendite soovid ja vajadused, et näha neid teie hoole all õitsemas!

UUS PÕNEV STSENAARIUM – kas olete valmis kuumusega silmitsi seisma? Selle uue kampaaniastsenaariumi jaoks minge Araabia kõrbe põuale maastikule ja kohtuge uuesti oma lemmikkaitsealuse Tiffany Summersiga! Ta on saanud oma isalt uhiuue maatüki ja on veendunud, et tal on kõik, mida vaja, et muuta see üheks maailma uhkeimaks loomaaiaks. Aidake tal valmistuda uue pargi avamiseks ja korraldage selle tähistamiseks suur pidu.

Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast