Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
Planet_Zoo_Eurasia_Animal_Pack_DLC_Cover
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • PC KEY
 • PEGI 3
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Osta Internetist: Planet Zoo - Eurasia Animal Pack DLC (PC)

-30%
6.99 9.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: MOGA

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

Ametlik aktiveerimiskood Planet Zoo - Eurasia Animal Pack DLC mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

NB! Tegu on mängulisaga, mille mängimiseks on vajalik originaalmängu olemasolu! Originaalmängu leiad siit: Planet Zoo

Planet Zoo Eurasia Animal Pack võimaldab teil oma loomaaedades tervitada põnevaid liike, sealhulgas seitset elupaigaliiki ja ühte eksponeeritud roomajat. Tutvuge näost näkku selle hämmastava hulga loomadega, kes nimetavad seda hingematvat piirkonda oma koduks. Nende hulgas on majesteetlik Euroopa piison, kes kehastab Euraasia kõrbe tugevust ja vastupidavust, laia pea ja lühikeste kihvadega metssiga ning märkimisväärselt kartmatu ahm. Lisaks nendele ainulaadsetele täiendustele sisaldab Eurasia Animal Pack ka uhiuut kampaaniastsenaariumi, mille kohaselt peavad mängijad loomaaia salaja kavandama ja ehitama, et üllatada Nancyt pensionikingitusega.

KAHEKSA UUT HÄMISTAVAT LOOMA! Imetlege Euraasia suurusjärku, alates selle looklevatest jõgedest ja tihedatest metsadest kuni mägede kõrgusteni ning avastage kaheksa uskumatut uut looma. Tutvustame Euroopa piisonit, metssiga, ahmi, takinit, saigat, laiskkaru, kühmnokkluike ja Hermanni kilpkonna. Jälgige oma külalisi nende erakordsete täienduste üle imestamas, kui loote neile avatud ja mitmekesiseid elupaiku.

UUED ANIMATSIOONID! Külastajad vaatavad rõõmuga, kuidas iga loom oma elupaika sisse elama hakkab, samal ajal kui nad kõik näitavad oma põnevat ja ainulaadset käitumist. Suurepärasest Euroopa piisonist on raske mööda vaadata. See kolossaalne piison navigeerib hõlpsalt läbi tihedate metsade ja sügava lume, kuna tema võimsad sammud peegeldavad nende jõudu ja vastupidavust. Ahmid on tuntud oma kartmatuse poolest; vaadake, kuidas need väikesed seiklejad ronivad ja oma elupaiga okstel puhkavad. Jälgige graatsilist kühmnokkluike – ta on saanud nime oma vaikse olemuse tõttu ja nad valivad rääkimiseks oma kehakeele; Nende muljetavaldavast tiiva sirutusest ja pea vajumisest ei taha teie külalised ilma jääda. Tähelepanuta ei saa jätta ka metssigade omavahelist suhtlemist. Tuntud oma sotsiaalse olemuse poolest, märgake imearmsaid põrsasid, kes traavivad läbi oma emade jalgade ja tunnevad end mänguliste ja armastavate kärssadega. Vaata hämmastusega, kuidas saigad oma põneva koonuga oma elupaiku uurivad. See pilkupüüdev omadus liigub, kui nad suhtlevad ümbritsevaga. Need liigid on pärit Maa suurimast mandripiirkonnast, seega veenduge, et neil oleks armastusega kujundatud ja meisterdatud elupaikades palju ruumi ringi liikuda.

UUS KAMPAANIA STSENAARIUM! Kas sa oskad saladust hoida? Selles kampaaniastsenaariumis kohtuge uuesti Bernie Goodwiniga. Aidake teda tema salajasel missioonil loomaaed kavandada ja ehitada, et saada üllatuskingitus Nancy Jonesile tema hämarusaastatel. Üle 30 aasta koos töötanud Bernie on oma vanima sõbra projekti kallal töötades põnevusest pakatav. Kas Bernie suudab oma plaane vaka all hoida või saab Nancy sellest kinni?

Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast