Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 3
 • REGION FREE
 • STEAM KEY
 • WINDOWS
 • WORKS WORLD WIDE

Osta Internetist: Planet Zoo - Europe Pack DLC (PC)

-35%
6.49 9.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: Summanus

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

OSWindows 7 (SP1+)/8.1/10 64bit
CPU(Protsessor)
Intel i5-2500 / AMD FX-6350
RAM(Mälu)
8 GB
HDD(Vaba kettamaht)
16 GB
GPUNVIDIA GeForce GTX 770 (2GB) / AMD Radeon R9 270X (2GB)

Proovi automaatset süsteeminõuete tuvastamissüsteemi alumiselt lingilt:

https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/planet-zoo-europe-pack/21462

*** Sammud 1-3 on mõeldud esmakordseks kasutamiseks***
1) Vajuta nuppu "Can you run it"
2) Brauser tõmbab automaatselt alla faili "Detection"
3) Käivita programm "Detection"
4) Vaata, kas su arvuti vastab mängu süsteeminõuetele või mitte.

Ametlik aktiveerimiskood Planet Zoo - Europe Pack DLC mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

NB! Tegu on mängu "Planet Zoo" lisaga, mille jaoks on vajalik originaalmängu olemasolu. Originaalmängu saad siit: Planet Zoo

Sinu mängu lisanduvad vapustavad Euroopa riigid, mis sisaldavad viit uut looma - Alpi kaljukits, Euraasia ilves, kabehirv, mäger ja tähniksalamander.
Laiendage oma parki enam kui 250 pilkupüüdva uue maastikuelemendiga. Pane oma loomaaiapidaja oskused proovile põneva uue stsenaariumiga, mis toimub ümber majesteetliku alpimäe, ja tooge Euroopa maagia koju.

Tervitage Alpi kaljukitse, Euraasia ilvest, kabehirve, mäkra ja tähniksalamanderit! Ehita loomade vajadustele vastavad kodud, neile sobilikus keskkonnas.
Naudi Euroopa mäkrade vaatamist. Andke oma külalistele haruldane võimalus neid vaadelda, seadistades maa-alused kaamerad, mida neile näidata. Lisaks sisaldab mängulisa veel kolme uut eset, et teie loomi lõbustada. Alpi kaljukits saab kasutada kitse ronimismäe rahnusid, et näidata oma krapsakaid ronimisoskusi; kabehirved ja ja Alpi kaljukitsed saavad süüa söödamajadest; Euraasia ilves ja mägrad saavad hõõrumispuu, et end vastu karedaid pindu sügada. Ka juba olemasolevad loomad saavad neid esemeid kasutada.

Paku oma loomadele uusi võimalusi, mis on inspireeritud maalilistest Euroopa paikadest, nagu näiteks Veneetsia ja Amasterdam. Püstita sillad üle sillerdavate veekogude ja lisa juurde ka kohalikke taimi. Soovi korral, võite isegi pühade meeleolu luua sädelevate jõulutulede ja kaunistustega, luues oma pidulik küla või jõuluturg!

AI Pine Zoo omanikud soovivad, et tutvustaksite enne pühadehooaega võimalikult palju erinevaid liike: kas olete väljakutseks valmis? Proovi seda pidulikku uut stsenaariumi ja pane oma juhtimisoskused proovile! See kõrguva mäe lumisel jalamil asuv loomaaed sisaldab kolme erinevat tsooni, mis põhinevad Itaalial, Prantsusmaal ja Šveitsil. Kõrge hinde saamiseks laienete mäest väljapoole nendesse kolme riigiteemalisse piirkonda ja korraldate oma külalistele Euroopa ekskursiooni, mida nad ei unusta.


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast