Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
 • DIGITAL KEY
 • EU VERSION
 • PC KEY
 • PEGI 3
 • STEAM KEY

Osta Internetist: Planet Zoo - Grasslands Animal Pack (DLC)

-40%
5.99 9.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: MOGA

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

OSWindows 7 (SP1+)/8.1/10 64bit
CPU(Protsessor)
Intel i5-2500 / AMD FX-6350
RAM(Mälu)
8 GB
HDD(Vaba kettamaht)
16 GB
GPUNVIDIA GeForce GTX 770 (2GB) / AMD Radeon R9 270X (2GB)

Proovi automaatset süsteeminõuete tuvastamissüsteemi alumiselt lingilt:

https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/planet-zoo-europe-pack/21462

*** Sammud 1-3 on mõeldud esmakordseks kasutamiseks***
1) Vajuta nuppu "Can you run it"
2) Brauser tõmbab automaatselt alla faili "Detection"
3) Käivita programm "Detection"
4) Vaata, kas su arvuti vastab mängu süsteeminõuetele või mitte.

Ametlik aktiveerimiskood Planet Zoo - Grasslands Animal Pack mängulisa alla laadimiseks oma Steami kontol.

NB! Tegu on mängu "Planet Zoo" lisaga, mille jaoks on vajalik originaalmängu olemasolu. Originaalmängu saad siit: Planet Zoo

Planet Zoo Grasslands Animal Pack sisaldab kaheksat erinevat looma, kes kõik elavad looduslikes steppides, tasandikel ja preeriates üle kogu maailma, sealhulgas silmatorkav lakkhunt, emu ja üheksaribaline vöölane. Kõik need loomad on ühendatud rohu kaudu, mida nad kutsuvad koduks, olenemata sellest, kas nad kasutavad seda varjupaiga otsimiseks, karjatamiseks või saagi jälitamiseks. Lisaks võtke osa lõbusast uuest kampaaniastsenaariumist, mis põhineb Argentiina maalilises keskkonnas.

8 UUT HÄMESTAVAT LOOMA! Tutvustame lakkhunti, emu, karakali, punakael-wallaby, üheksaribaline vöölane, triibuline hüään, sinine gnuu ja viis värvilist liblikaliiki! Üks pakk, kaheksa erinevat lisandit. Need uskumatud loomad rõõmustavad teie külalisi oma unikaalsete omadustega: vöölased käivad hoolt ja tõusevad isegi kahel jalal õhku nuusutama. Karakaalide kõrvad vajuvad lonti ja hüplevad, kui nad ringi jooksevad; hüäänide karvad tõusevad võitluses või stressis turri; emud nokivad ja mängivad diskopalliga ning alaealised wallabid hullavad koos vanematega nende peast karvu tirides!

UUS KAMPAANIA STSENAARIUM! Selle täiesti uue kampaaniastsenaariumi jaoks suunduge Argentiina taltsutamatutele rohumaadele. Õpetage rikkale seltskonnakaaslasele Tiffany Summersile, kuidas loomade eest õigesti hoolitseda, kui kolite tema laialivalguva häärberi mitmekesised elanikud sobivamasse keskkonda – ja teenige talle selle käigus luba, et ta saaks neid seaduslikult pidada. Selgub, et loomaaia hea juhtimine ei hõlma loomadele kaaviari söötmist!

Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast