Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • PC KEY
 • PEGI 3
 • STEAM KEY

Osta Internetist: Planet Zoo - Tropical Pack (DLC)

-20%
7.99 9.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: MOGA

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

OSWindows 7 (SP1+)/8.1/10 64bit
CPU(Protsessor)
Intel i5-2500 / AMD FX-6350
RAM(Mälu)
8 GB
HDD(Vaba kettamaht)
16 GB
GPUNVIDIA GeForce GTX 770 (2GB) / AMD Radeon R9 270X (2GB)

Proovi automaatset süsteeminõuete tuvastamissüsteemi alumiselt lingilt:

https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/planet-zoo-europe-pack/21462

*** Sammud 1-3 on mõeldud esmakordseks kasutamiseks***
1) Vajuta nuppu "Can you run it"
2) Brauser tõmbab automaatselt alla faili "Detection"
3) Käivita programm "Detection"
4) Vaata, kas su arvuti vastab mängu süsteeminõuetele või mitte.

Ametlik aktiveerimiskood Planet Zoo - Tropical Pack DLC mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

NB! Tegu on mängu "Planet Zoo" lisaga, mille jaoks on vajalik originaalmängu olemasolu. Originaalmängu saad siit: Planet Zoo

Tervitage soojalt Planet Zoo: Tropical Pack! Adopteerige ja hooldage viit uskumatut uut looma, keda tavaliselt leidub troopilistes vihmametsades kogu maailmas, sealhulgas Aafrikas, Kagu-Aasias ja Lõuna-Ameerikas. Mõned neist liikidest elavad kõrgel võrastikul, teised viljakate jõekallaste ääres, kuid kõik on arenenud džunglielustikus märkimisväärselt elama. Lisaks laiendage oma unistuste loomaaeda veelgi enam 200+ üksikasjaliku uue maastikuelemendiga, mis tähistavad traditsioonilise Indoneesia arhitektuuri ilu, ja võtke vastu uus põnev kampaaniastsenaarium, mis toimub lopsakas rohelises Indoneesia piirkonnas.

5 UUT LOOMA: Fossa, laar, jõesiga, Varanus salvator ja pruunkael-laisik! Heitke pilk läbi lopsaka rohelise lehestiku ja avastage, mis teeb need vapustavad troopilised liigid nii põnevaks. Kuulake laari valjuhäälseid hõikeid kogu loomaaiast; jälgige Varanus Salvatori sügavujumisoskust; jõesiga rõõmsalt mudas keerutamas; saage haruldane lähivaade Madagaskari vaikivale tippkiskjale Fossale; ja kutsuge külalisi imetlema jumalikult aeglaste pruunkael-laisikute üle.


200+ LAASTIST: laiendage oma loomaaeda suure hulga uute vapustavate maastiketükkidega, mis avaldavad austust Kagu-Aasia arhitektuurile ja traditsioonidele. Ehitage Bali stiilis mitmetasandilisi templeid, mis loovad lopsakale džunglilehestikule silmatorkavad siluetid. Ehitage rahulikke Tongkonanist inspireeritud külasid ja koostage uusi üksikasjalikke mitmeosalisi loomakujusid.

UUS KAMPAANIA STSENAARIUM: proovige oma kätt täiesti uues kampaaniastsenaariumis, mis toimub Indoneesia Bali suurejoonelises keskkonnas. Saage taas kokku Tiffanyga, rikka seltskonnadaamiga, kelle ambitsioonid kaaluvad üles tema loomaaiahoidja oskused, ja ulatage käsi troopilises loomaaias, mille isa talle just äsja kingitud on. Kuid olge ettevaatlik, et mõni mineviku salapärane tegelane ei ilmuks üllatusena! Võtke loomaaed omaks, adopteerige ja haldage paljusid loomi ning vaadake, kas saate koostada nii kuumi arvustusi kui kliima.

Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  Trustpilot
  Trustpilot
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast