Playstation 5 Giveaway | Punktid
 • 9 min 40 sek tagasi
  Timo ostis
  Roblox Kinkekaart USD 15
 • 16 min 37 sek tagasi
  Janek ostis
  USA PSN 30 USD Kinkekaart
 • 24 min 33 sek tagasi
  Anu ostis
  USA PSN 25 USD Kinkekaart
 • 38 min 2 sek tagasi
  nope ostis
  7 Days to Die (PC)
 • 51 min 40 sek tagasi
  Robin ostis
  Soome PSN 30 EUR Kinkekaart
 • 53 min 48 sek tagasi
  timo ostis
  EU Xbox 5 Euro Kinkekaart
 • 1 tund 13 min tagasi
  Aleks ostis
  Xbox Live Gold 1 Kuu Liikmeaeg (Global)
 • 1 tund 18 min tagasi
  Dace ostis
  EU Steam 20 Euro Kinkekaart
 • 1 tund 2 min tagasi
  Melina ostis
  Hogwarts Legacy - Deluxe Edition (PC)
PC
Muu

Playstation 5 Giveaway 2022

 
 

LOOSI LÄHEB PLAYSTATION 5

 KUIDAS OSALEDA?

Loosis osalevad kõik, kes jälgivad Punktide Instagrami kontot ning jätavad auhinnaloosi alla kommentaari. Võiduvõimaluse suurendamiseks tuleks märgistada auhinnaloosi postituse alla sõber.

 OMALE VÕI KINGIKS

Meie poes on enam kui 2000 toodet,
mille seast leiad kindlasti midagi toredat. Või hangi juba varakult esimesed jõulukingid ja võib vabalt juhtuda, et saad koos tutika konsooliga ka maailma parima jõuluvana tiitli.

 

 

PLAYSTATION 5

Loosi läheb PlayStation 5 plaadimängijaga versioon. Ülikiire 825GB SSD mälu, 4K tugi, uus DualSense pult ning tagasiühilduvus PS4 mängudega teevad sellest ühe maailma ihaldatuima mängumasina. 

Pikendasime loosi ning võitja loositakse

Teisipäeval, 31. Jaanuaril
Kasutades veebilehte random.org

 

                        

Kommenteeri       Jälgi   

 
 
 
1. KORRALDAJA
Punktide PS5 tarbijamängu (edaspidi: tarbijamäng) korraldaja on Gamekeys OÜ, äriregistri kood 12526262, (edaspidi: korraldaja).

2. OSALEMISE TINGIMUSED
Tarbijamängus saavad osaleda kõik kasutajad, välja arvatud korraldaja töötajad ja muud teenindustöötajad, kelle korraldaja on palganud seoses tarbijamänguga, ning nende pereliikmed.

Osalejad kinnitavad, et korraldajale esitatud isikuandmed on õiged ja kooskõlas korraldaja kehtestatud mängureeglitega, et nad soovivad tarbijamängus osaleda ning nõustuvad kõigi tingimustega, mille korraldaja on tarbijamängule kehtestanud.

3. TARBIJAMÄNGU KESTUS
Tarbijamäng algab 1. detsembril ja kestab kuni 31.jaanuarini
Võitja kuulutatakse välja 31. jaanuaril 2023

4. TARBIJAMÄNGU JA OSALEMISE REEGLID
Tarbijamängus osalemiseks tuleb osalejal jälgida Punktide Instagrami kontot ning jätta auhinnaloosi postituse alla kommentaar. Võiduvõimaluse suurendamiseks tuleks märgistada auhinnaloosi postituse alla sõber.

Kui korraldaja leiab, et osaleja on rikkunud siinseid reegleid, on korraldajal õigus osaleja tarbijamängust eemaldada, sealhulgas juhtudel, kui korraldajal on põhjust kahtlustada, et osaleja kasutab libakontot

5. AUHINNAD
Võitja kuulutatakse välja 2.jaanuar 2023.

6. AUHINDADE ÜLEANDMISE REEGLID
Auhinna võitja nimi avaldatakse korraldaja veebilehel www.punktid.ee.
Auhinna kättesaamiseks tuleb võitjal võtta ühendust korraldajaga aadressil [email protected]. Pärast kontaktandmete saamist võtab korraldaja võitjatega ühendust ja lepib kokku auhindade üleandmise üksikasjad.

Võitjate nimed avaldatakse korraldaja veebilehel ning Facebooki ja Instagrami lehel.
Kui võitja ei võta korraldajaga ühendust 14 kalendripäeva jooksul, siis on korraldajal õigus keelduda auhinna üleandmisest.

Kui korraldaja on võitjaga ühendust võtnud, kuid võitja ei esita auhinna kättesaamiseks kontaktandmeid, loobub auhinnast pärast teate saamist või ei esita korraldajale asjakohaseid dokumente võitja isikusamasuse kontrollimiseks, hoiab korraldaja auhinda võitjale kaks nädalat.
Pärast seda kaotab võitja õiguse pea- või lisaauhinnale ning korraldajal on õigus keelduda sellele võitjale auhinda üle andmast.

Tarbijamängus võidetud auhindu ei saa asendada võitja soovitud teise auhinnaga ega vahetada rahaks, välja arvatud juhul, kui korraldaja otsustab asendada auhinna teise, sarnase väärtusega auhinnaga.