Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
 • DIGITAL KEY
 • EU VERSION
 • PC KEY
 • PEGI 18
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Osta Internetist: Ready or Not (PC)

44.99
Laost otsas
Laost otsas
Toode on otsas ja lisandub peagi.
Müüja: Summanus

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

OS64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
CPU(Protsessor)
Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
RAM(Mälu)
8 GB
HDD(Vaba kettamaht)
50 GB
GPUNVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB

Ametlik aktiveerimiskood Ready or Not mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

Realistlikkus ennekõike: videomängu arendaja VOID Interactive on konsulteerinud politseimeeskondadega üle kogu maailma, et luua mängureeglid ja punktisüsteem, mis on nii väljakutseid pakkuvad, kui ka realistlikud. Selleks, et mäng veelgi realistlikum oleks, modelleerib „Ready or Not“ kuulide läbistavuse, rikošeti, kevlari ja kuulivesti dünaamikaid, samuti lõhkekuule ja lendamiskiirust.

Tugevad ja loomulikud juhtimisnupud: tutvu kaasahaarava relva käsitsemise ja mängijate manööverdamise süsteemiga, et tunda politseiülemana olukorra üle ennenägematut kontrolli. „Ready or Not“ kasutab lihtsat ja orgaanilist juhtimisskeemi, kus mängijad ei pea kümneid klahvikombinatsioone meelde jätma.

Planeerimine: korralda haarang, seejärel vii missioon reaalajas ellu. Politseiülemad võivad kasutada kuulikindlaid kilpe, ukse purustajaid ja palju muud.

Juhi oma meeskonda: meeskonnajuhid kontrollivad üksikmängijana komandot, kuhu kuuluvad arvuti kontrollitavad politseiülemad.

Erinevad mängurežiimid: seisa koos sõpradega silmitsi kaosega, läbi taktikalise koostöö, juhi arvuti kontrollitud SWAT-meeskonda põneva süžeega sooloretkes või võitle krimiorganisatsiooniga ägedas võistluslikus mitmikmängus (üle interneti).

Nutikas kohandamine: juurdepääs enam kui 60-le ainulaadsele esemele annab mängijatele vahendid iga olukorra lahendamiseks. Relvade sihikute, summutite, salvetüüpide ja käepidemete valikute õige kombinatsioon annab politseinikule lahingus eelise. Teise võimalusena saad end varustada kuulivestide ja raske lahingvarustusega, et vältida kiiret lõppu, küll aga olles aeglasem. Politseiülemad saavad ka oma üksust isikupärastada meeskonnaspetsiifiliste tunnusmärkide ja vormirõivastega.


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  Trustpilot
  Trustpilot
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast