Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
Redfall_pc
 • DIGITAL KEY
 • EU VERSION
 • PEGI 18

Osta Internetist: Redfall (PC)

50.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: EXTkeys

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

OSWindows 10, 64-bit
CPU(Protsessor)
Intel Core i5-8400 2.8 GHz / AMD Ryzen 5 1600
RAM(Mälu)
16 GB RAM
HDD(Vaba kettamaht)
GPUAMD RX 580 / Nvidia GeForce GTX 1070, 6 GB VRAM

Ametlik aktiveerimiskood Redfall mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

Redfall on avatud maailma üksikmängija ja co-op FPS Arkane Austinilt, auhinnatud meeskonnalt Prey ja Dishonoredi taga. Jätkates Arkane'i hoolikalt kujundatud maailmade ja kaasahaaravatest simsidest koosnevat pärandit, toob Redfall stuudiole omapärase mänguviisi sellesse lugudepõhisesse tulistamismängu.

Avasta tõde, võta Redfall tagasi! Massachusettsi osariigis Redfalli saarelinn on piiratud vampiiride leegioni poolt, kes on varjanud päikese käest ja jätnud kodanikud välismaailmast eemale. Avastage avatud maailm ja sukelduge sügavasse lugude kampaaniasse, kui avastate vampiiride välimuse taga oleva saladuse. Liituge käputäie ellujäänutega olendite vastu, kes ähvardavad linna kuivaks veritseda.

Slay Alone Or Squad Up: Redfall ühendab sujuvalt ühe- ja mitme mängijaga mängud, võimaldades mängijal üksi pimedusse seigelda või moodustada kuni nelja mängijaga meeskond. Meeskonnakaaslased saavad proovida erinevaid kangelasi ja ühendada oma tugevused, et leida vampiiride apokalüpsisele loomingulisi lahendusi. Kogute arsenali spetsiaalseid relvi ja kohandate oma tegelast ainulaadsete täienduste ja võimetega, et see sobiks teie mängustiiliga relvade lõõmamiseks, salajaseks võitluseks ja kõigeks, mis vahepealne.

Ebatavalised kangelased vs. Öö: Redfalli vampiirid, mis on loodud valesti läinud teaduseksperimentide tõttu ja kellel on selgeltnägija võimeid, kutsuvad teid ja teie meeskonda loovusele. Valite erinevate kangelaste meeskonna hulgast, kellel kõigil on oma karakterile omased võimed, et ületada vampiiride leegion ja nende maniakaalsete järgijate hulk.

DEVINDER CROUSLEY – kontrollitud krüptidekütt: krüptozooloog ja ambitsioonikas leiutaja. Relvastatud enda loodud relvadega, on ta missioonil iseenda tõestamiseks.
LAYLA ELISON – Telekineetiline oht: biomeditsiini inseneri üliõpilane, kes osales vabatahtlikult meditsiinilisel katsel, kus midagi läks väga valesti, jättes talle intensiivsed telekineetilised võimed
REMI DE LA ROSA – Geniaalne geenius: geniaalne lahinguinsener, kes on veetnud oma elu rindel. Oma robotirühma Bribóni abiga on ta otsustanud aidata Redfalli ellujäänuid päästa
JACOB BOYER – Surnud silm elava surnud silmaga: endisest sõjaväelasest tulistajast sai eratöövõtja. Kummalised sündmused Redfallis on jätnud Jacobile salapärase vampiirisilma ja spektraalronge, kes pole kunagi tema kõrvalt kaugel

Redfalli avatud maailm: Redfall on tõeline Arkane'i kogemus rikkalikus maailmas, mis ühendab tuttava erakordsega. Redfalli avatud maailma on käsitööna loonud Prey's Talos I kosmosejaama ja Dishonored's Dunwalli meistritasemel disainerid. Alates linna kunagisest elavast kesklinnast ja kummituslikust metsast kuni hävinud mereäärse laudteeni ja kaugemalgi võitlete Redfalli paljude müsteeriumide koostamisel läbi kultide eelpostide ja üleloomulike psüühiliste ruumide.

Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast