Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • PC KEY
 • PEGI 18
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Osta Internetist: Remnant 2 (PC)

-13%
32.99 37.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: MOGA

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

OSWindows 10
CPU(Protsessor)
Intel Core i5-7600 / AMD Ryzen 5 2600
RAM(Mälu)
16 GB RAM
HDD(Vaba kettamaht)
80 GB available
GPUNvidia GeForce GTX 1650 / AMD Radeon RX 590

Ametlik aktiveerimiskood Remnant 2 mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

Kujutamatud maailmad. Halastamatud koefitsiendid! Remnant II on järg enimmüüdud mängule Remnant: From the Ashes, mis seab inimkonna ellujääjad vastamisi uute surmavate olendite ja jumalalaadsete bossidega hirmuäratavates maailmades. Mängige üksi või koos kahe teise sõbraga, et uurida tundmatuse sügavusi, et peatada kurjus reaalsust ennast hävitamast. Edu saavutamiseks peavad mängijad toetuma enda ja oma meeskonna oskustele, et ületada kõige raskemad väljakutsed ja hoida ära inimkonna väljasuremine.

Intensiivne võitluse kogemus: segu metoodilistest ja meeletutest kaugus-/ lähivõitlustest koos kavalate vaenlaste ja ulatuslike bossilahingutega. Valige konkreetne varustus ja relvad, et optimeerida erinevate elukondade ja eesseisvate lahingute jaoks. Bossid toovad kõrgetasemelised mängijad meeskonda, et ületada väljakutse ja püüda saada suurimaid hüvesid.

Uued maailmad, mida uurida: Mängijad saavad reisida üksi või koos sõpradega meeskonnana läbi kummaliste uute maailmade ja kaugemalgi, müütiliste olendite ja surmavate vaenlaste poolt vallutatud, püüdes samas ellu jääda. Erinevat tüüpi olendite, relvade ja esemetega on avastamiseks mitu maailma. Kasutage ja täiustage avastatud üksusi, et tulla toime raskemate väljakutsetega.

Lõputu taasmängitavus: ülesandeliinide hargnemine, täiendused, meisterdamine ja preemiad panevad dünaamiliselt loodud koopasse ja piirkondadesse proovile isegi kõige karmimate mängijate otsusekindluse. Mängu läbimised tunduvad väljakutseid pakkuvad, mitmekesised ja rahuldust pakkuvad. Erinevates maailmades on loodud erinevaid lugusid, mis julgustavad uurimist ja korduskülastusi.

Uus arhetüüpne progress: laiendatud arhetüübi süsteem pakub mängijatele ainulaadseid passiivseid boonuseid ja vapustavaid võimeid. Mitu arhetüüpi saab mängu ajal avada, tasandada ja koos erinevate mängustiilide jaoks varustada.

 

Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast