Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • Linux KEY
 • MAC KEY
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 12
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Osta Internetist: Sheltered (PC/MAC)

-85%
1.99 12.99
Laost otsas
Laost otsas
Toode on otsas ja lisandub peagi.
Müüja: Summanus

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

OSPC: Windows XP // MAC: 10.8.5 Linux: Ubuntu 12.04 64-bit / Ubuntu 14.04 32
CPU(Protsessor)
PC: Dual Core CPU // MAC: Dual Core CPU // Linux: Ubuntu Dual Core CPU
RAM(Mälu)
PC: 1 GB // MAC: 2 GB // Linux: 2 GB
HDD(Vaba kettamaht)
PC: 600 MB // MAC: 700 MB // Linux: 650 MB
GPUPC: GeForce 7800, AMD HD 4600, Intel HD Graphics 3000 // MAC: Nvidia GeForce GT 330M, AMD Radeon HD 5750M, Intel HD Graphics 4000 // Linux: GeForce 7800, AMD HD 4600, Intel HD Graphics 3000

Ametlik aktiveerimiskood Sheltered mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

Su selja taga puruneb varjendi õhulukk, pannes su hirmust hingeldama. Vaatamata soovile mitte väljuda, tuleb sul seda siiski teha. Lihtsam oleks alla anda. Aga sa ei tee seda. Raskused, nälg, janu. Hirm.
Sa tuletad endale pidevalt meelde, miks sa elus püsid. Miks sa seda teed.  Siis sa kuuled seda. „Issi, sa oled tagasi.“ Su naise nägu läheb särama ja sa avad koti, mis on täis meditsiinitarbeid. Sa ei pea talle ütlema, kuidas sa need said. Sa lihtsalt naudid oma väikest võitu sellel karmil ajal. Selles Unicube’i strateegiamängus pead postapokalüptilises maailmas oma perekonda maa-aluses punkris elus hoidma...
„Sheltered“ on postapokalüptiline katastroofi ohjeldamise mäng, mis annab mõistele „tuumperekond“ täiesti uue tähenduse. Kuna tuumaholokausti tagajärjel on hukkunud miljardid inimesed, pead koguma võimalikult palju varusid teel betoonist maa-alusesse varjendisse, millest saab sünges lähitulevikus peagi sinu pere kodu. Kuidas saada hakkama selles troostitus uues maailmas, kus kogu lootus on kadunud?
Kuidas sa igapäevaselt paljude moraalsete valikutega toime tuled, võib määrata, kas su pere jääb ellu või sureb. Võitle klaustrofoobia, kiirguse ja vaimse kurnatusega, klammerdudes meeleheitlikult elu külge kramplikus, külmas ja hirmsas maa-aluses varjendis. Pead pelgupaiga napi kaitse hülgama, kuna oled sunnitud minema ohtlikule ja kõledale tühermaale, et hankida elutähtsaid varusid, mis tagaksid su perekonna ellujäämise veel üheks päevaks.


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast