Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 12
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Osta Internetist: Sheltered 2 (PC)

-83%
3.49 19.99
Laost otsas
Laost otsas
Toode on otsas ja lisandub peagi.
Müüja: Summanus

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

OSWindows 10
CPU(Protsessor)
Intel Core i5-2300 or AMD FX-630
RAM(Mälu)
8 GB
HDD(Vaba kettamaht)
3 GB
GPUNVIDIA GeForce GTX 770, 4 GB or AMD Radeon R9 380, 4 GB

Ametlik aktiveerimiskood Sheltered 2 mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

Kakskümmend aastat on möödunud sellest, kui meile harjumuspärane maailm lõppes. Järelejäänud inimkond killustus vastandlikeks rühmadeks. Kas ühined või vallutad? „Sheltered 2“ tugineb 2015. aasta fännide lemmikule, pakkudes uusi väljakutseid ja sügavamat strateegilist mängupilti. Sinu ülesandeks on luua juht ja ehitada üles oma rühm, hallates samal ajal ressursse ja võideldes nii looduslike kui ka inimtekkeliste ohtudega. Kõik, alates näljast ja vedelikupuudusest kuni kiirgusmürgistuse ja vaenlase rüüsteretkedeni, võib osutuda saatuslikuks. „Sheltered 2“ uus rühmade süsteem on baasi edu seisukohalt ülioluline. Korralda rännakuid, et uurida tohutut tühermaad ja suhteid luua või teiste laagritega hambad ristis võistelda.  Kauple ressurssidega, et koos kasvada ja areneda, või võitle rivaalidega uuendatud võitlussüsteemis ja kasvata oma positsiooni kõrbes. Kas liitud teiste rühmadega või valitsed nende üle?


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast