Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
Sid Meier`s Civilization V (PC/MAC)
 • EU VERSION
 • Linux KEY
 • MAC KEY
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 12
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Osta Internetist: Sid Meier`s Civilization V (PC/MAC)

-90%
2.99 29.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: Summanus

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

OSWindows XP SP3 / Windows Vista SP2 / Windows 7 / Mac OS X 10.8.5 (Mountain Lion) / SteamOS / Ubuntu või uuem
CPU(Protsessor)
Intel Core 2 Duo 1.8 GHz / AMD Athlon X2 64 2.0 GHz või kiirem
RAM(Mälu)
vähemalt 2 GB
HDD(Vaba kettamaht)
vähemalt 8 GB
GPUATI Radeon HD 2600 XT / NVIDIA GeForce 7900 GS või parem

Proovi automaatset süsteeminõuete tuvastamissüsteemi alumiselt lingilt:

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/civilization-v/10985

*** Sammud 1-3 on mõeldud esmakordseks kasutamiseks***
1) Vajuta nuppu "Can you run it"
2) Brauser tõmbab automaatselt alla faili "Detection"
3) Käivita programm "Detection"
4) Vaata, kas su arvuti vastab mängu süsteeminõuetele või mitte.

Ametlik aktiveerimiskood Sid Meier`s Civilization V mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

Sid Meier's Civilization V on viies osa mitmeid auhindu võitnud Civilization strateegiamängude seerias pakkudes kuulsat sõltuvust tekitavat "just one more turn" mängustiili, mis on selle mängu teinud üheks läbi aegade parimaks mänguseeriaks.
Hakka maailma valitsejaks asutades ning juhtides tsivilisatsiooni inimkonna koidikust kosmoseaega, pidades sõdu, rakendades diplomaatiat, avastades uusi tehnoloogiaid, minnes vastamisi mõnede ajaloo parimate juhtidega ning ehitades kõige võimsam impeerium, mida maailm on eales näinud.

Usutav maailm – Rohkem kui lihtsalt järjekordne strateegiamäng - Laiendatud vaated ja mõjuv heli kutsuvad potentsiaalseid kuningaid võimu võtma ja võimsat impeeriumi sepitsema. Civilization V pakub piiramatut valikut avaraid, tõepäraseid ja mitmekesiseid maastikke, mida mängijad saavad uurida; mille üle nad saavad võidelda ning enda omaks kuulutada.

Kutsuv esitlus - Vaistul põhinev kasutajaliides lihtsustab nii uute mängijate kui ka Civ’i veteranide mängu. Tänu sellele, et usaldatavad nõuandjad juhendavad, seletavad mängu funktsionaalsuse lahti ja pakuvad soovitusi tähtsate otsuste juures, võivad ka esmakordsed mängijad olla oma valikutes enesekindlad.

Võimsad lahingud - Võitlus on põnevam ja haaravam kui kunagi varem. Impeeriumitevahelised sõjad näivad meeletult massiivsed kui armeed hargnevad üle maastiku. Uus võimalus kasutada piiritletud pommitamist võimaldab mängijatel relvadest tulistada ka eesrinde tagant ning see on väljakutse mängijatele arendada kavalaid strateegiaid, et kindlustada lahinguväljal võit.

Elus ajalugu - Kirjuta ise oma kangelaslik lugu iga kord kui mängid. Vali üks kaheksatesitkümnest ajaloolisest tsivilisatsioonist, mida juhtida kiviajast kosmoseaega, et sa saaksid ehitada maailma võimsama impeeriumi.

Arenenud diplomaatia - Pea läbirääkimisi mõnede ajaloo kõige riukalikumate valitsejatega, kellel igaühel on hoolikalt väljamõeldud plaan, et võita. Diplomaatia edukus sõltub sellest, kui hästi mängija suudab teiste juhtidega suhteid hallata, vahetades selleks esemeid ja maad, meelitades neid kullaga ning otsustades, kes neist on sõber ja kes vaenlane. City States esitleb uut diplomaatilist lahinguvälja, kus maailma valitsevad jõud võistlevad ülemvõimu pärast.

 


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast