Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
SIFU_PC_Cover
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • PC KEY
 • PEGI 16
 • WINDOWS

Osta Internetist: Sifu (PC)

-50%
19.99 39.99
Laost otsas
Laost otsas
Toode on otsas ja lisandub peagi.
Müüja: Summanus

1. Koodi lunastamiseks minge aadressile: https://www.epicgames.com/account/code-redemption
2. Logige sisse või looge uus konto (ärge unustage oma e-posti aadressi kinnitada).
3. Sisestage võti ja klõpsake nuppu "Lunasta kood".
4. Saate mängu installida ja käivitada kasutades Epic Games Launcher

OSWindows 8.1
CPU(Protsessor)
AMD FX-4350 // Intel Core i5-3470
RAM(Mälu)
8 GB
HDD(Vaba kettamaht)
22 GB
GPURadeon R7 250 // GeForce GT 640

Ametlik aktiveerimiskood arvutimängu Sifu alla laadimiseks oma Epic Games kontol.

Kas ühest elust piisab, et saada kung fu meistriks? „Sifu“ on lugu noorest kung fu õpilasest, kes jahib oma perekonna mõrvareid, et neile kätte maksta. Üks kõigi vastu – tal ei ole liitlasi, küll aga lugematu hulk vaenlasi. Ta peab tuginema oma ainulaadsele kung fu oskusele ja salapärasele ripatsile, et saada võit ja säilitada oma perekonna pärand.
Kättemaksu teel: vaenlaste jahtimine viib sind linna pimedatesse nurkadesse, jõukude kontrolli all olevatesse äärelinnadesse ja korporatsioonide pilvelõhkujate külmadesse koridoridesse. Sul on üks päev ja lugematu arv vaenlasi. Iga vea eest tuleb maksta ajaga.
Kohanemine on kõige olulisem: ellujäämise tagab hästi läbi mõeldud positsioon ja keskkonna nutikas ärakasutamine. Kasuta kõike, mis on sinu käsutuses: visatavad esemed, ajutised relvad, aknad ja liistud ... Šansid on sinu vastu ja sulle ei anta armu.
Treening ei lõpe kunagi: kung fu meistriks saab läbi praktika, mis hõlmab nii keha kui ka vaimu. Õpi oma vigadest, ava ainulaadseid oskusi ja leia endas jõudu, et saada Pak-Mei kung fu hävitavate tehnikate meistriks.


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile saadetakse unikaalne aktiveerimiskood. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast