Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
Sims_4_growing_together_PC_cover
 • DIGITAL KEY
 • EU VERSION
 • PEGI 12

Osta Internetist: The Sims 4: Growing Together DLC (PC/MAC)

17.49
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: EXTkeys

Mängu aktiveerimiseks/allalaadimiseks peab sul olema installeeritud Origin

1. Ava Origin ja sisesta oma EA konto e-mail ja parool. Juhul, kui sul puudub EA konto, siis konto loomiseks vali "Create an account".
2. Vasakpoolsest tulbast vali "Game Library". Seejärel leiate ülemisest paremast nurgast lingi "Add a Game" ning siis "Redeem Product Code".
3. Sisesta enda seeriakood ning vajuta "Next".
4. Vali, mis keeles soovid toodet aktiveerida ning seejärel vajuta "Submit and Continue". Mängu leiate "My Games" alt.
5. Mängu allalaadimiseks vajutage "Ready to Download".
6. Kui mäng on allalaaditud ning installeeritud, vajutage "Ready to Play" ning nautige oma uut mängu!

OSWindows XP / Mac OS X 10.9
CPU(Protsessor)
Intel Core 2 Duo E4300 or AMD Athlon 64 X2 4000+ (2.0 GHz Dual Core required if using integrated graphics)
RAM(Mälu)
2 GB
HDD(Vaba kettamaht)
10 GB
GPUNVIDIA GeForce 6600 or ATI Radeon X1300 or Intel GMA X4500

Proovi automaatset süsteeminõuete tuvastamissüsteemi alumiselt lingilt:

https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/the-sims-4-parenthood/16113

*** Sammud 1-3 on mõeldud esmakordseks kasutamiseks***
1) Vajuta nuppu "Can you run it"
2) Brauser tõmbab automaatselt alla faili "Detection"
3) Käivita programm "Detection"
4) Vaata, kas su arvuti vastab mängu süsteeminõuetele või mitte.

Ametlik aktiveerimiskood The Sims 4: Growing Together mängulisa alla laadimiseks oma Origin kontol.

Tähtis! „The Sims 4: Growing Together“ on lisapakk mängu „The Sims 4“ jaoks ning selle mängimiseks on vajalik „The Sims 4“ originaalmängu olemasolu, mis ei ole kaasas antud pakkumises.

See, kuidas simsid suhtestuvad ümbritsevate inimestega - pereliikmetest kuni äsja kohatud simsideni – on muutumas. Nii kavandatud sündmused, nagu magamine, kui ka ootamatud verstapostid, nagu keskeakriis, kujundavad teie simse ja nende suhteid.

PÜSIV MÕJU: võtmevalikud ja verstapostid aitavad kujundada, kes on sinu simsid. Avage ja muutke oma simside isiksuseomadusi kogu oma elu jooksul, kui nad tulevad toime keskea kriisidega, reageerivad perekonna sissekolimise taotlustele ja palju muud. Eneseleidmine on elukestev teekond.

SOTSIAALDÜNAAMIKA: Mõnikord simsid lihtsalt sobivad. Teie simsil võib olla loomulik sotsiaalne keemia simsiga, kellega nad peol kohtuvad, või nad võivad loomulikult kokku puutuda. Sinu simsil on nüüd eelistused, mis määravad, milliste simsidega ta sotsiaalselt ühildub ja millistest simsidest saavad tõenäolisemalt nende vaenlased.

PERESUHTED: sidemed sinu sugulaste simside vahel on olulised ja keerulised. Kui nad kogevad kooselu, avanevad võimalused nii draamaks kui ka ühtsuseks, mis mõjutavad pere dünaamikat ja simside suhteid pereliikmetega.

TÄIUSLIK PEREDELE: Ookeani lahe ääres asuv San Sequoia oli kunagi väike kaluriküla ja on kasvanud elavaks linnaks. Sellel on vaiksed äärelinnad, elav puhkekeskus, ühtne kogukond ja isegi mõjukas kohalik perekond Robleses.

Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Origin kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast