Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
Subnautica_PC_Cover
 • DIGITAL KEY
 • MAC KEY
 • MULTI LANG
 • PEGI 12
 • REGION FREE
 • STEAM KEY
 • WINDOWS
 • WORKS WORLD WIDE

Osta Internetist: Subnautica (PC/MAC)

-33%
19.99 29.99
Laost otsas
Laost otsas
Toode on otsas ja lisandub peagi.
Müüja: Hola Games

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

OSPC: Windows Vista SP2 or newer, 64-bit MAC: OS X 10.9 Mavericks
CPU(Protsessor)
PC: Intel Haswell 2 cores / 4 threads @ 2.5Ghz MAC: Intel Haswell 2 cores / 4 threads @ 2.5Ghz
RAM(Mälu)
PC: 4 GB MAC: 4 GB
HDD(Vaba kettamaht)
PC: 20 GB MAC: 20 GB
GPUPC: Intel HD 4600 MAC: Intel HD 4600

Ametlik aktiveerimiskood Subnautica mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

Subnautica“ on avatud maailmaga veealune avastamis- ja seiklusmäng, mida loob praegu Unknown Worlds – sõltumatu arendaja, kes tegi ka mängu „Natural Selection 2“.
Pärast hädamaandumist võõras ookeanimaailmas on ainus võimalus minna ookeanisügavusi avastama. „Subnautica“ ookeanides on nii madalaid päikesepaistelisi korallrahusid kui ka ohtlikke süvamere süvikuid. Avasta lehtadrumetsi, platoosid, rahusid ja käänulisi koopasüsteeme, hoolitsedes samal ajal ka oma hapnikuvarude eest. Vesi pakatab elusorganismidest: osa neist on kasulikud, suur osa aga ohtlikud.
Pärast päästekapslis ärkamist on vaja kiiresti leida vett ja toitu ning meisterdada varustus, mida vajad avastamisretkede jaoks. Kogu ümbritsevast ookeanist ressursse. Meisterda nuge, valgusteid, sukeldumisvarustus ja isiklik veesõiduk. Mine üha sügavamale ja kaugemale, et leida haruldasemaid ressursse, millest saad meisterdada keerulisemaid esemeid.


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  Trustpilot
  Trustpilot
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast