Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • PC KEY
 • PEGI 18
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Osta Internetist: Suicide Squad - Kill the Justice League (PC)

-19%
56.99 69.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: MOGA

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

OSWindows 10, 64-bit
CPU(Protsessor)
Intel i5-8400 / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
RAM(Mälu)
16 GB RAM
HDD(Vaba kettamaht)
65 GB available
GPUNvidia GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX Vega 56

Ametlik aktiveerimiskood Suicide Squad - Kill the Justice League mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

Batman: Arkhami sarja loojate Rocksteady Studios Suicide Squad: Kill the Justice League on žanri trotsiv kolmanda isiku märulimäng, kus ülim ebasobivate seltskond peab maailma päästmiseks tegema võimatut: Tapma Justice League'i.

Liituge Amanda Walleri kurikuulsa Task Force X (teise nimega Suicide Squad) äsja värvatud liikmete Harley Quinni, Deadshoti, kapten Boomerangi ja King Sharkiga, kui nad asuvad võimatule missioonile tappa Justice League'i. Astuge ekspansiivsesse ja dünaamilisse avatud maailma Metropoli, mida laastab Brainiac'i sissetung ja terroriseerisid kangelased, kes seda kunagi kaitsesid.

Iga meeskonnaliige toob kaasa oma läbisõidumehaanika, mis aitab neil navigeerida laialivalguvas ja lahingutest räsitud Metropolis, ühendades vaba rändluse ja võitluse vertikaalsuse, et saada unustamatu kogemus. Mängijad võivad vabalt katsetada erinevate mängustiilidega, et oma vaenlastele võimalikult palju kahju tekitada. Ükskõik kas üksikmängijana või võrgus kuni kolme sõbraga, mängijad saavad selle enesetapumissiooni täita omal moel.

Pärast turuletoomist võivad mängijad oodata pidevalt arenevat Metropoli koos tasuta uute mängitavate kurikaelte, keskkondade, relvade, mängusiseste sündmuste ja muuga, mis kõik sisaldub põhimängu ostmisega.

Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast