Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 12
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Osta Internetist: Tales of Arise (PC)

-58%
25.49 59.99
Laost otsas
Laost otsas
Toode on otsas ja lisandub peagi.
Müüja: Punktid store

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

OSWindows 10 (64-bit Only)
CPU(Protsessor)
Intel Core i5-2300 or AMD Ryzen 3 1200
RAM(Mälu)
8 GB
HDD(Vaba kettamaht)
45 GB
GPUGeForce GTX 760 or Radeon HD 7950

Ametlik aktiveerimiskood Tales of Arise mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

Saa osa Renani ja Dahnani lõhestatud rahvaste loost: Alphen ja Shionne on peategelased, kes määravad nende kahe maailma saatuse. Nad ületavad raskusi ja kasvavad koos oma ainulaadse sõpruskonnaga. Ufotable’i suurepärane animatsioon on lisatud loo tähtsaimatesse hetkedesse, andes meie peategelaste teekonnale rohkem värvi.

„Atmosfääri varjutajaga“ joonistatud loodusmaailm: tutvustame uut graafika varjutajat, mis on inspireeritud animest ja akvarellmaalist. Ilusa kujundusega tegelased rändavad kaunite ja õrnade visuaalidega täidetud taustadel.

Avasta maailma, mis tundub elavana: avasta Dahna maailma, kus unikaalne looduslik keskkond muutub vastavalt kellaajale. Roni üle kivise maastiku, uju jõgedes, soojenda end lõkke ääres, valmista süüa, suundu järgmisesse linna, alista võõra planeedi peremees ja vabasta rahvas!

Stiilne tegevus ja lahingud: uue Boost Strike süsteemi kaudu saad nüüd oma pooldajaskonnaga sooritada võimsate rünnakute kombinatsioone. Chain Artesi, Boost Attacksi ja Boost Strike’i kombod vaenlaste maha võtmiseks!


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  Trustpilot
  Trustpilot
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast